"Naujasis Vilnius" parduotas už 11,3 mln. litų

 (1)
Antradienį Turto fondas ir "Liuks" pasirašė 87,14 proc. "Naujojo Vilniaus" pirkimo-pardavimo sutartį.

Vienerius metus naujasis viešbučio savininkas įsipareigojo išsaugoti 70 proc. darbo vietų.

Bendrovei "Liuks" priklauso "Santakos" viešbutis Kaune, kuriam pirmajam Lietuvoje buvo suteiktas pasaulinio "Best Western" tinklo keturių žvaigždučių viešbučio įvertinimas.

"Liuks" vadovai tikisi, kad turėdama viešbučius Vilniuje ir Kaune, bendrovė pritrauks daugiau turistų į Kauną.

Turto fondui parduoti "Naująjį Vilnių" pavyko po ilgų bandymų - vieši konkursai buvo skelbti penkis kartus. Su investuotojais vis nepavykdavo susitarti dėl kainos, pernai pavasarį skelbtame konkurse iš viso nebuvo sulaukta pirkėjų.

1999-ųjų gruodžio pabaigoje Turto fondas jau buvo pasirašęs viešbučio pirkimo-pardavimo sutartį su Lietuvos ir JAV įmone "Centrum", kurios vienas savininkų yra buvęs "Mažeikių naftos" vadovas Bronislovas Vainora. Tačiau šiemet vasarį "Centrum" atsisakė pirkti viešbutį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Virtualios valiutos „Etherum“ vertė toliau smarkiai krenta

Bitkoinų konkurentas virtualių valiutų rinkoje „Etherum“ pirmadienį smuko dar 13,26 proc., iki 263 dolerio už vienetą nepaisant to, kad praėjusią savaitę vykusio žaibiško rinkos kritimo (angl. flash crash) metu savo pinigus praradę investuotojai turėtų juos atgauti, rašo leidinys „Business Insider“.

Italijos bankas: „Monte dei Paschi“ gelbėjimo sandoris – užbaigtas

Gelbėjimo sandoris, kuris leis Italijos valdžiai suteikti iki 6,6 mlrd. eurų vertės paramos ketvirtam didžiausiam šalies bankui „Monte dei Paschi“, gavo reikiamą patvirtinimą iš Europos Sąjungos (ES), pirmadienį pranešė Italijos bankas.

„Vičiūnai ir partneriai“ šiemet tikisi pasiekti 86,5 mln. eurų apyvartą (7)

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio kontroliuojamai maisto gamybos grupei „Vičiūnių grupė“ priklausanti žuvies ir jūros gėrybių perdirbimo ir prekybos Plungės įmonė „Vičiūnai ir partneriai“ šiais metais planuoja pagaminti ir parduoti 6,1 tūkst. tonų produkcijos, pasiekti 86,514 mln. eurų apyvartą ir uždirbti 293 tūkst. eurų grynojo pelno.

Lietuvos kelionių organizatorius „Kidy Tour“ skraidins iš Maskvos į Antaliją

Antradienį, birželio 27 d. Lietuvos kelionių organizatorius „Kidy Tour“ planuoja pradėti užsakomuosius reisus iš Maskvos į Antaliją. Taip rašoma kompanijos pranešime spaudai, kurį cituoja lenta.ru.

Streikavę „Volkswagen“ gamyklos Slovakijoje darbuotojai išsireikalavo didesnių algų (6)

Šešias dienas streikavę Vokietijos automobilių gamybos kompanijos „ Volkswagen“ gamyklos Slovakijoje darbuotojai nutraukė protesto akciją po to, kai jiems pavyko išsireikalauti atlyginimų padidinimo 14,1 proc.