"Naujasis Vilnius" parduotas už 11,3 mln. litų

 (1)
Antradienį Turto fondas ir "Liuks" pasirašė 87,14 proc. "Naujojo Vilniaus" pirkimo-pardavimo sutartį.

Vienerius metus naujasis viešbučio savininkas įsipareigojo išsaugoti 70 proc. darbo vietų.

Bendrovei "Liuks" priklauso "Santakos" viešbutis Kaune, kuriam pirmajam Lietuvoje buvo suteiktas pasaulinio "Best Western" tinklo keturių žvaigždučių viešbučio įvertinimas.

"Liuks" vadovai tikisi, kad turėdama viešbučius Vilniuje ir Kaune, bendrovė pritrauks daugiau turistų į Kauną.

Turto fondui parduoti "Naująjį Vilnių" pavyko po ilgų bandymų - vieši konkursai buvo skelbti penkis kartus. Su investuotojais vis nepavykdavo susitarti dėl kainos, pernai pavasarį skelbtame konkurse iš viso nebuvo sulaukta pirkėjų.

1999-ųjų gruodžio pabaigoje Turto fondas jau buvo pasirašęs viešbučio pirkimo-pardavimo sutartį su Lietuvos ir JAV įmone "Centrum", kurios vienas savininkų yra buvęs "Mažeikių naftos" vadovas Bronislovas Vainora. Tačiau šiemet vasarį "Centrum" atsisakė pirkti viešbutį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Darbdaviai tikisi greito Darbo kodekso priėmimo (1)

Darbdavių atstovai norėtų, kad naujasis Darbo kodeksas Seime būtų patvirtintas balandį, nes tai leistų verslui iki liepos pradžios prisitaikyti prie naujų darbo santykių. Darbdaviai taip pat tikisi, kad parlamentarai nekeis Trišalėje taryboje sutartų nuostatų.

„Twitter“ svarsto galimybę įvesti mokestį už paslaugas

„Twitter“ svarsto galimybę pristatyti naują populiarios programėlės „Tweetdeck“ versiją, skirtą profesionalams, ir pirmą kartą pradėti imti mokestį už paslaugas iš kai kurių vartotojų, ketvirtadienį informuoja „Reuters“, remdamasi bendrovės duomenimis.

„Startup Lithuania“ įvardytas kaip sektinas ekosistemos skatinimo pavyzdys

Pasaulio ekonomikos forumo ir Europos investicijų banko šią savaitę išleistoje ataskaitoje „Verslios Lietuvos“ startuolių ekosistemos platforma „Startup Lithuania“ buvo įtraukta tarp 25 pavyzdinių verslumo ir inovacijų skatinimo iniciatyvų.

Vengrija siekia uždrausti „komunistinę“ „Heineken“ žvaigždę (9)

Garsi raudona žvaigždė Nyderlandų alaus milžinės „Heineken“ logotipe Vengrijoje gali būti uždrausta, jeigu bus priimtas vyriausybės pasiūlymas, kuriuo siekiama uždrausti „totalitarinių“ simbolių naudojimą komerciniais tikslais.

ES kreipėsi į Braziliją dėl mėsos importo

Europos Sąjunga (ES) kreipėsi į Braziliją su prašymu savo noru pristabdyti mėsos importą, tam, kad nebūtų įvedamas oficialus draudimas, bet Lotynų Amerikos šalies vyriausybė tokį prašymą atmetė, praneša naujienų agentūra „Reuters“ remdamasi ES diplomatijos šaltiniais.