"Naujasis Vilnius" parduotas už 11,3 mln. litų

 (1)
Antradienį Turto fondas ir "Liuks" pasirašė 87,14 proc. "Naujojo Vilniaus" pirkimo-pardavimo sutartį.

Vienerius metus naujasis viešbučio savininkas įsipareigojo išsaugoti 70 proc. darbo vietų.

Bendrovei "Liuks" priklauso "Santakos" viešbutis Kaune, kuriam pirmajam Lietuvoje buvo suteiktas pasaulinio "Best Western" tinklo keturių žvaigždučių viešbučio įvertinimas.

"Liuks" vadovai tikisi, kad turėdama viešbučius Vilniuje ir Kaune, bendrovė pritrauks daugiau turistų į Kauną.

Turto fondui parduoti "Naująjį Vilnių" pavyko po ilgų bandymų - vieši konkursai buvo skelbti penkis kartus. Su investuotojais vis nepavykdavo susitarti dėl kainos, pernai pavasarį skelbtame konkurse iš viso nebuvo sulaukta pirkėjų.

1999-ųjų gruodžio pabaigoje Turto fondas jau buvo pasirašęs viešbučio pirkimo-pardavimo sutartį su Lietuvos ir JAV įmone "Centrum", kurios vienas savininkų yra buvęs "Mažeikių naftos" vadovas Bronislovas Vainora. Tačiau šiemet vasarį "Centrum" atsisakė pirkti viešbutį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Euro zonos finansų ministrai sugriovė ES planus dėl didesnių išlaidų

Euro zonos finansų ministrai su Vokietija ir Nyderlandais priešakyje pirmadienį atmetė Europos Komisijos (EK) pasiūlymą turtingesnėms šalims padidinti išlaidas ir paremti vangiai augančią Europos ekonomiką.

Euro grupė: struktūrinės reformos suderinamos su fiskaline drausme (1)

Pirmadienį Briuselyje vykusiame Euro grupės posėdyje euro zonos finansų ministrai išsamiai aptarė euro zonos šalių 2017 m. biudžetų projektus, dėl kurių Europos Komisija (EK) savo nuomonę paskelbė lapkričio 16 d.

Naujo modelio „Amazon“ parduotuvėse stovėti eilėje prie kasos nereikės (3)

Elektroninės prekybos milžinė „Amazon“ Sietle testuoja naujo modelio maisto prekių parduotuvę, kurioje nereikia stovėti eilėse prie kasų.

Uždaryta „Coca-Cola“ gamykla Alytuje (39)

Daugiau nei dvidešimtmetį Alytuje veikusi „Coca-Cola“ gamykla gruodžio 5 d. uždaryta.

Ligoninėje suko šeimos verslą (6)

Respublikinės Panevėžio ligoninės biudžetą papildys beveik 77 tūkst. eurų. Tokio dydžio ieškinį dėl ligoninei padarytos žalos teismo sprendimu turės solidariai atlyginti buvęs šios gydymo įstaigos vyriausiasis inžinierius, jo sūnus ir pastarojo vadovaujama UAB „Savas formatas“, išgirdę apkaltinamąjį nuosprendį.