"Naftos gavyba" sutiko derėtis dėl "Geonaftos"

Konsorciumas "Naftos gavyba" sutiko derėtis su Valstybės turto fondu dėl naftos gavybos įmonės "Geonafta" pardavimo.
Tai BNS patvirtino VTF bei atstovė spaudai Jolanda Varapnickaitė bei "Naftos gavybos" atstovas Vidūnas Mekšrūnas.

Raštiškas "Naftos gavybos", kuri konkurse užėmė antrąją vietą, sutikimas gautas šią savaitę, o kitą savaitę konsorciumas žada įmokėti 100 tūkst. litų įnašą. Tik po to bus pradėti pokalbiai su Turto fondu.

Konkurso laimėtojas - Norvegijos bendrovės "Odfjell Drilling" ir Kauno koncerno SBA konsorciumas, atlikęs parduodamos įmonės teisinį ir finansinį auditą, kovo pradžioje atsisakė derėtis su VTF dėl 81 proc. "Geonaftos" akcijų pirkimo.

"Naftos gavybos" atstovas - finansų maklerio įmonės "Vivum" direktorius V. Mekšrūnas teigė dar nežinąs, ar konsorciumas užsakys naują auditą. Dėl to, anot jo, bus apsispręsta po pirmųjų pokalbių su Turto fondu.

"Naftos gavybos" konsorciumą sudaro penkios bendrovės: Lenkijos "Petrobaltic" ir "Energopol Trade", Šveicarijos finansų ir konsultacijų įmonė "Arada", "Vivum" bei "Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (21)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (13)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (150)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.