"Microsoft" pelnas didėja

 (1)
Tarptautinėje asmeninių kompiuterių operacijų sistemų ir biuro programinės įrangos rinkoje dominuojanti korporacija "Microsoft" pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbo 2,39 mlrd. JAV dolerių grynojo pelno.
Palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, "Microsoft" pelningumas išaugo 23 procentais. Tiek pat per metus padidėjo ir korporacijos pajamos - iki 5,66 mlrd. JAV dolerių.

Tačiau, kaip pareiškė "kiaušinis Microsoft" finansų direktorius Johnas Connorsas (Džonas Konorsas), programinės įrangos pardavimų pajamos pirmąjį ketvirtį buvo mažesnės nei tikėtasi. Jo žodžiais, tai nulėmė asmeninių kompiuterių paklausos sumažėjimas.

"Microsoft" akcijos vertė Niujorko vertybinių popierių elektroninės prekybos sistemoje NASDAQ ketvirtadienį paskelbus šiuos rezultatus smuko 5,3 proc. iki 74,75 JAV dolerio.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (3)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (8)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (15)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (57)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.