"Mažeikių naftos" perspektyvos atnaujinti darbą - neaiškios

 (1)
Naftos tiekimo perspektyvos nuo sekmadienio dėl žaliavos stygiaus stovinčiai Mažeikių naftos perdirbimo gamyklai iki šiol neaiškios.
"Mažeikių nafta" kol kas neturi nė vienos telegramos iš Rusijos tiekėjų dėl naftos tiekimo artimiausiu metu.

"Williams International" valdoma "Mažeikių nafta" negabena naftos ir iš Vakarų per Būtingės terminalą. Kaip aiškino koncerno atstovė Virginija Kristinaitienė, nebuvo reikalo to daryti, nes naftos iš Rusijos nėra tik dėl techninių nesklandumų.

Kitą savaitę Rusijoje vėl prasideda šventės, todėl, pasak dienraščio, naftos tiekimo perspektyvos neaiškios.

Rusijos koncernas "LUKoil" gegužės mėnesį žada patiekti Lietuvai apie 400 tūkst. tonų žaliavos, tuo tarpu "Jukos", kuris yra vienintelis naftos eksportuotojas per Būtingę, šį mėnesį netieks naftos "Mažeikių naftai".

Vienas "Jukos" atstovas sakė, kad nematydamas poslinkių derybose, koncernas šį mėnesį netieks naftos, nors išteklių turi.

"Jukos" naftą nukreipė per Ventspilio ir Juodosios jūros Novorosijsko uostus.

"Williams" ir "Jukos" derasi dėl ilgalaikio bendradarbiavimo - jei sutartis būtų pasirašyta, "Jukos" būtų parduota 10 proc. "Mažeikių naftos" akcijų. Trečiadienį iš "Williams" gautas susitarimo projektas, anot "Jukos" atstovo, netenkina koncerno.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (7)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (39)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (47)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.