"Mažeikių nafta" vis dar laukia Rusijos naftos

 (1)
Šią savaitę po pertraukos vėl pradėjusi veikti Mažeikių naftos perdirbimo gamykla vis dar laukia Rusijos naftos.
"Mažeikių naftos" Komunikacijos tarnybos vadovė Virginija Kristinaitienė BNS sakė, kad pranešimų apie atnaujinamą naftos tiekimą laukiama penktadienį vakare ir tikimasi, kad žaliavos tiekimas bus atnaujintas šį savaitgalį.

Dabar gamykla dirba minimalia galia, per parą perdirbdama apie 12-13 tūkst. tonų naftos. Turimos žaliavos įmonei užteks iki antradienio.

Bendrovės "LUKoil Baltija", kuri teigia koordinuojanti naftos tiekimą Mažeikiams, atstovas Ivanas Paleičikas žadėjo šią savaitę parūpinti "Mažeikių naftai" bent 45 tūkst. tonų naftos.

Anksčiau "LUKoil Baltija" žadėjo šį mėnesį parduoti Mažeikių gamyklai apie 400 tūkst. tonų žaliavos, tačiau dabar aišku, kad tiek nebus parduota.

Pirmadienį arba antradienį į Būtingę turi atplaukti 134 tūkst. tonų talpos tanklaivis "Mastera", plaukiojantis su Suomijos vėliava. Jis bus pripildytas Rusijos koncerno "Jukos" naftos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (2)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (79)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.

ES spaudžia Valoniją dėl ES ir Kanados prekybos sutarties (2)

Europos Sąjunga (ES) griebėsi šiaudo, mėgindama išgelbėti Išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimą (CETA) su Kanada po to, kai Belgijos Valonijos regionas atmetė galutinį sprendimo priėmimo terminą. Apie tai praneša BBC.