"Mažeikių nafta" vėl gauna žaliavos

 (5)
Nuo sekmadienio beveik sustabdyta Mažeikių naftos perdirbimo gamykla pirmadienį vėl pradėjo gauti žaliavą, tačiau kada bus atnaujintas naftos perdirbimas, ko kas neskelbiama.
Koncerno "Mažeikių nafta" Komunikacijos tarnybos vadovė Virginija Kristinaitienė BNS pranešė, kad sekmadienį dėl žaliavos trūkumo buvo sustabdyta visa gamykla, išskyrus vieną įrenginį, kuris palaiko nepertraukiamą bitumo gamybą.

Pasak V. Kristinaitienės, naftos kiekis, kurį Rusija turėjo patiekti balandžio pabaigoje, buvo perrašytas gegužės mėnesiui, todėl "Mažeikių naftai" jis pradėtas pumpuoti ankstų gegužės 1-osios rytą.

Rusijos koncerno "LUKoil" dukterinės įmonės "LUKoil Baltija", kuri teigia vienintelė parduodanti naftą Mažeikiams, valdybos pirmininkas Ivanas Paleičikas BNS sakė, kad nafta nebuvo tiekiama daugiausia dėl techninių kliūčių - Novopolocke esanti naftos transportavimo įmonė "Transneft" remontavo naftotiekį ir nepriėmė maršrutinių telegramų.

ir V. Kristinaitienė, ir I. Paleičikas patvirtino, kad pirmadienį į Mažeikius pradėjo tekėti 65 tūkst. tonų žaliavos, o iš viso šį mėnesį "Mažeikių nafta" turėtų gauti apie 400 tūkst. tonų naftos.

Balandį "LUKoil" pardavė "Mažeikių naftai" apie 300 tūkst. tonų žaliavos.

Mažeikių naftos perdirbimo gamykla šiemet pirmą kartą sustabdė naftos produktų gamybą. Paskutinį kartą įmonė stovėjo 1999-ųjų gruodžio mėnesį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.

ES spaudžia Valoniją dėl ES ir Kanados prekybos sutarties (1)

Europos Sąjunga (ES) griebėsi šiaudo, mėgindama išgelbėti Išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimą (CETA) su Kanada po to, kai Belgijos Valonijos regionas atmetė galutinį sprendimo priėmimo terminą. Apie tai praneša BBC.

„Philips“ paskelbė apie 18 proc. išaugusį pelną (1)

Elektroniką gaminančios bendrovės „Philips“ trečiojo ketvirčio pelnas ženkliai išaugo, padidėjus medicinos įrangos pardavimams, praneša BBC.

Bankas įspėja: sukčiai ruošiasi kruopščiai, smogia skaudžiai (4)

Pastaruoju metu į sukčių akiratį vis dažniau patenka ne tik gyventojai, bet ir verslo įmonės, rašoma „Swedbank“ banko pranešime spaudai.