"Mažeikių nafta" vėl gauna Rusijos naftos

 (3)
Antradienio rytą Rusija atnaujino naftos tiekimą Mažeikių naftos perdirbimo gamyklai.
Praėjusią savaitę vėl pradėjusi dirbti po daugiau nei savaitės pertraukos, "Mažeikių nafta" turėjo žaliavos iki antradienio. Gamykla dirba minimaliu režimu.

"Mažeikių naftos" Komunikacijos tarnybos vadovė Virginija Kristinaitienė BNS pranešė, kad dabar įmonę pasieks 20 tūkst. tonų, o vėliau laukiama dar 55-80 tūkst. tonų naftos.

Šį mėnesį "Mažeikių nafta" tikisi dirbti be sustojimų.

Antradienio rytą į "Mažeikių naftai" priklausantį Būtingės naftos terminalą atplaukė 134 tūkst. tonų talpos tanklaivis "Mastera", plaukiojantis su Suomijos vėliava. Jis pradėtas pildyti Rusijos koncerno "Jukos" nafta.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (13)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (72)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.