"Mažeikių nafta" toliau pigina degalus

 (1)
Krentant naftos ir jos produktų kainoms pasaulio rinkose, koncernas "Mažeikių nafta" nuo penktadienio dar kartą atpigina naftos produktus.
"Mažeikių nafta" kainas mažina visą šią savaitę. Per septynias dienas, įskaitant ir paskutinį sumažinimą, A-92 benzino kaina sumažinta 66 litais už toną (5 centais už litrą), A-95 ir A-98 - 56 litais (4,3 cento už litrą), reaktyvinis kuras - 68 litais, dyzelinis kuras - 68 litais (5 centais už litrą), mazutas - 8 litais už toną.

Suskystintos dujos per savaitę buvo atpigintos 200 litų už toną, pranešė "Mažeikių naftos" Komunikacijos tarnyba.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (26)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (27)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (100)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (70)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.