"Mažeikių nafta" šiemet patyrė 87,2 mln. litų nuostolių

 (1)
Bendrovė "Mažeikių nafta" per devynis šių metų mėnesius pagal Lietuvos apskaitos standartus patyrė 87,229 mln. litų neaudituotų, bet audito peržiūrėtų nuostolių. Vienai akcijai teko 0,08 lito nuostolių.
Tačiau pagal GAAP apskaitos principus naftos koncerno nuostoliai siekė 89,5 mln. litų - 10 proc. mažiau nei pernai tuo pat metu, kai nuostoliai siekė 99,5 mln. litų, pirmadienį pranešė "Mažeikių nafta".

Koncerno devynių mėnesių apyvarta buvo 3,222 mlrd. litų, arba 78,6 proc. didesnė nei pernai sausio-rugsėjo mėnesiais, kai ji siekė 1,804 mlrd. litų. Šiais metais "Mažeikių nafta" į biudžetą sumokėjo 781,4 tūkst. litų pridėtinės vertės mokesčio (pernai - 516,6 tūkst.) bei 555,1 tūkst. litų akcizų (569,7 tūkst.). Šiuos mokesčius "Mažeikių nafta" tik surenka ir perveda į biudžetą.

Pasak "Mažeikių naftos" pranešimo spaudai, visi koncerno finansiniai įsipareigojimai spalio pradžioje buvo 1,9 mlrd. litų, iš jų 1,2 mlrd. litų - valstybės paskolos. Kas mėnesį vien palūkanų bendrovė sumoka apie 16 mln. litų, iš jų apie 10 mln. litų - Vyriausybei.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Garso inžinierius iš Estijos: ne parduodame kolonėlės, o jūsų namuose rengiame koncertus (5)

Garso inžinierius iš Estijos Alfredas Vasilkovas daugiau nei 30 metų bando sukurti pačią geriausią garso sistemą visame pasaulyje. Dabar vyras sako, kad jo svajonė pradėjo pildytis.

Du trečdalius Baltarusijos išleistų obligacijų nupirko amerikiečių investuotojai (32)

Didelę dalį euroobligacijų, kurių Baltarusija išplatino po daugiametės pertraukos, nupirko amerikiečių investuotojai.

„JPMorgan Chase“ perspėja: po ilgos tylos laikotarpio laukia dideli svyravimai (5)

Pasaulinėse finansų rinkose neįprastai ilgą laiką buvo fiksuojama santykinė ramybė, ir tai reiškia, kad investuotojai turėtų ruoštis svyravimų laikotarpiui, mano amerikiečių banko „JPMorgan Chase“ ekspertai.

Šią savaitę biržoje didesnio dėmesio sulaukė Šiaulių banko akcijos

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje šią savaitę vyravo ramios nuotaikos, aktyviau prekiauta Šiaulių banko akcijomis, kurių perleista daugiau kaip už 750 tūkst. eurų. Iš kitų įmonių tik „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vertybinių popierių apyvarta buvo didesnė kaip 100 tūkst. eurų.

Braškės ir avietės JK dėl „Brexit“ gali brangti (18)

Braškių, aviečių ir kitų uogų kainos Didžiojoje Britanijoje gali gerokai pabrangti po šalies išstojimo iš Europos Sąjungos, kuomet nutrūks darbo jėgos srautas iš žemyninės Europos šalių, teigiama Britanijos vasaros vaisių augintojų asociacijos (BSF) užsakymu parengtoje ataskaitoje.