"Mažeikių nafta" šiemet patyrė 87,2 mln. litų nuostolių

 (1)
Bendrovė "Mažeikių nafta" per devynis šių metų mėnesius pagal Lietuvos apskaitos standartus patyrė 87,229 mln. litų neaudituotų, bet audito peržiūrėtų nuostolių. Vienai akcijai teko 0,08 lito nuostolių.
Tačiau pagal GAAP apskaitos principus naftos koncerno nuostoliai siekė 89,5 mln. litų - 10 proc. mažiau nei pernai tuo pat metu, kai nuostoliai siekė 99,5 mln. litų, pirmadienį pranešė "Mažeikių nafta".

Koncerno devynių mėnesių apyvarta buvo 3,222 mlrd. litų, arba 78,6 proc. didesnė nei pernai sausio-rugsėjo mėnesiais, kai ji siekė 1,804 mlrd. litų. Šiais metais "Mažeikių nafta" į biudžetą sumokėjo 781,4 tūkst. litų pridėtinės vertės mokesčio (pernai - 516,6 tūkst.) bei 555,1 tūkst. litų akcizų (569,7 tūkst.). Šiuos mokesčius "Mažeikių nafta" tik surenka ir perveda į biudžetą.

Pasak "Mažeikių naftos" pranešimo spaudai, visi koncerno finansiniai įsipareigojimai spalio pradžioje buvo 1,9 mlrd. litų, iš jų 1,2 mlrd. litų - valstybės paskolos. Kas mėnesį vien palūkanų bendrovė sumoka apie 16 mln. litų, iš jų apie 10 mln. litų - Vyriausybei.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Darbdaviai tikisi greito Darbo kodekso priėmimo (1)

Darbdavių atstovai norėtų, kad naujasis Darbo kodeksas Seime būtų patvirtintas balandį, nes tai leistų verslui iki liepos pradžios prisitaikyti prie naujų darbo santykių. Darbdaviai taip pat tikisi, kad parlamentarai nekeis Trišalėje taryboje sutartų nuostatų.

„Twitter“ svarsto galimybę įvesti mokestį už paslaugas

„Twitter“ svarsto galimybę pristatyti naują populiarios programėlės „Tweetdeck“ versiją, skirtą profesionalams, ir pirmą kartą pradėti imti mokestį už paslaugas iš kai kurių vartotojų, ketvirtadienį informuoja „Reuters“, remdamasi bendrovės duomenimis.

„Startup Lithuania“ įvardytas kaip sektinas ekosistemos skatinimo pavyzdys

Pasaulio ekonomikos forumo ir Europos investicijų banko šią savaitę išleistoje ataskaitoje „Verslios Lietuvos“ startuolių ekosistemos platforma „Startup Lithuania“ buvo įtraukta tarp 25 pavyzdinių verslumo ir inovacijų skatinimo iniciatyvų.

Vengrija siekia uždrausti „komunistinę“ „Heineken“ žvaigždę (9)

Garsi raudona žvaigždė Nyderlandų alaus milžinės „Heineken“ logotipe Vengrijoje gali būti uždrausta, jeigu bus priimtas vyriausybės pasiūlymas, kuriuo siekiama uždrausti „totalitarinių“ simbolių naudojimą komerciniais tikslais.

ES kreipėsi į Braziliją dėl mėsos importo

Europos Sąjunga (ES) kreipėsi į Braziliją su prašymu savo noru pristabdyti mėsos importą, tam, kad nebūtų įvedamas oficialus draudimas, bet Lotynų Amerikos šalies vyriausybė tokį prašymą atmetė, praneša naujienų agentūra „Reuters“ remdamasi ES diplomatijos šaltiniais.