"Mažeikių nafta" dar nežino, kada pradės dirbti

 (2)
Daugiau nei savaitę dėl žaliavos stygiaus stovinti Mažeikių naftos perdirbimo gamykla vis dar nežino, kada atnaujins benzino ir kitų naftos produktų gamybą.
Koncerno "Mažeikių nafta" Komunikacijos tarnybos vadovė Virginija Kristinaitienė BNS sakė, kad sprendimas dėl veiklos atnaujinimo gali būti priimtas dar pirmadienio vakarą.

"Mes galime paleisti įmonę, nes turime daugiau nei 65 tūkst. tonų žaliavos, tačiau norime būti užtikrinti, kad gausime jos daugiau", BNS sakė V. Kristinaitienė.

Anot jos, koncernas kol kas neturi žinių apie naftos tiekimo atnaujinimą, nes jo darbuotojams šiomis dienomis nepavyksta susisiekti su Rusijos įmonių, tiekiančių ir transportuojančių naftą, vadovais - iki gegužės 10-sios Rusija švenčia.

Neperdirbdama naftos, Mažeikių gamykla remontuoja įrangą. Stovėdama gamykla per parą patiria apie 700 tūkst. litų nuostolių.

Rusijos koncernas "LUKoil", kuris teigia esąs vienintelis naftos tiekėjas Mažeikiams ir su kuriuo deramasi dėl ilgalaikio bendradarbiavimo, žadėjo šį mėnesį patiekti "Mažeikių naftai" apie 400 tūkst. tonų žaliavos.

Agentūros "Bridge News" duomenimis, balandžio mėnesį iš Mažeikiams parduotų 278,5 tūkst. tonų naftos tik 15 tūkst. tonų buvo paties "LUKoil" nafta. Dar 100 tūkst. patiekė "Jukos", 50 tūkst. - "Rosneft", 99,5 tūkst. - mažos bendrovės, 5,8 tūkst. - "Tomskneftegasgeology" ir 8 tūkst. - "Parmaneft".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.

Prašymų gauti bedarbio pašalpą JAV mažėja (6)

Amerikiečių, pateikiančių prašymus bedarbio pašalpai gauti, skaičius praėjusią savaitę sumažėjo, rodydamas stiprią darbo rinką ir tvirtą ekonomikos augimą, praneša „Reuters“.

Nedarbas Ispanijoje pirmą kartą per šešerius metus nesiekia 20 proc. (2)

Nedarbas Ispanijoje pirmą kartą per šešerius metus smuko žemiau 20 proc. ribos. Trečiąjį ketvirtį jis siekė 18,9 proc., ketvirtadienį pranešė statistikos departamentas, kuriuo remiasi agentūra AFP.