"Mažeikių nafta" atnaujina darbą

 (2)
Po daugiau nei savaitę trukusios pertraukos vėl pradeda veikti Mažeikių naftos perdirbimo gamykla.
Balandžio 30-ąją dėl žaliavos stygiaus sustabdytos "Mažeikių naftos" Komunikacijos tarnybos vadovė Virginija Kristinaitienė BNS pranešė, kad gamyklos įrenginiai vėl pradėjo veikti pirmadienį, o pirminis naftos perdirbimo įrenginys normalia galia pradės veikti trečiadienio naktį.

Pirmieji naftos produktai gamykloje bus pagaminti trečiadienį.

Pasak V. Kristinaitienės, dabar turimų daugiau nei 65 tūkst. tonų naftos gamyklai užteks maždaug savaitei, tačiau tikimasi, kad jau penktadienį bus atnaujintas žaliavos tiekimas Mažeikių įmonei.

Dabar per Biržus nafta pumpuojama į Būtingės terminalą, kur šios savaitės pabaigoje turėtų būti pripildytas 134 tūkst. tonų talpos tanklaivis "Mastera", plaukiojantis su Norvegijos vėliava.

Naftą per Būtingę eksportuos Rusijos koncernas "Jukos", kuris yra vienintelis naftos eksportuotojas per šį terminalą. Be darbo Būtingės terminalas stovėjo maždaug savaitę.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas (2)

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Ką darys su būsimų pensininkų sukauptu turtu

Šiuo metu per milijoną dirbančiųjų kaupia pensiją antros pakopos pensijų fonduose, kurių turtas vertinamas milijardais eurų. Ką su šiais pinigais ir pačiu pensijų kaupimu planuoja daryti Seimo rinkimuose daugiausia balsų laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)?

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (7)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.