„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos

 (76)
Latvijos Maisto ir veterinarijos tarnybai išplatinus pranešimą, kad Latvijos mėsos perdirbimo įmonės gaminamuose jautienos produktuose nustatyta arklienos DNR, Lietuvos prekybos tinklas „Maxima“ skubiai iš prekybos šalina dalį konservų.
„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šiuo metu iš prekybos šalinami Latvijos įmonės „Kuršu Zeme“ pagaminti mėsos konservai, kurių sudėtyje nurodyta ne tik jautiena, bet ir kiauliena, bei vištiena.

Tai yra 4 rūšių konservai: troškintos jautienos, troškintos kiaulienos, troškintos vištienos ir kiaulienos kotletų pomidorų padaže. Jų prekyba sustabdyta šiandien iki tol, kol paaiškės šiuo metu vykdomo tyrimo rezultatai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Po naujo eurų banknoto pasirodymo – policijos priminimas

Į apyvartą išleidžiamas naujas 20 eurų banknotas. Jo spalva lieka ta pati, bet jis yra panašesnis į penkių ir dešimties eurų banknotą. Vandens ženkle matysis nebe architektūrinis elementas, o graikų mitologijos karalaitės Europos portretas, rašoma policijos pranešime spaudai.

A. Butkevičius: siekiame paspartinti leidimo išdavimą lietuviškų pieno produktų eksportui į Kiniją (10)

Kinijoje viešintis premjeras Algirdas Butkevičius ragina paspartinti leidimo išdavimą lietuviškų pieno produktų eksportui. Su Kinijos premjeru Li Keqiangu trečiadienį susitikęs A.Butkevičius siūlė pradėti ir derybas dėl jautienos produkcijos eksporto.

Seimas nesutiko didinti vidutinės pensijos (114)

Seimas nesutiko kitų metų „Sodros“ biudžete numatyti lėšų didinti vidutinę pensiją, kuri spalį siekė 246,93 euro per mėnesį.

S. Lavrovo įspėjimas rusams dėl Turkijos (155)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas dėl rusų naikintuvo numušimo atšaukė trečiadienį planuotą savo vizitą į Turkiją. Be to, jis paragino savo tautiečius šiuo metu nevykti į Turkiją. Terorizmo grėsmė Turkijoje ne mažesnė kaip Egipte, pabrėžė Sočyje viešintis ministras, kurį cituoja agentūra „Reuters".

A. Maldeikienė: yra daugybė žmonių, kurie nemoka jokių mokesčių (319)

Šešėlis naikina dorą verslą. Pirmiausiai, šešėlis yra labai baisus tuo, kad tai yra korupcija, žmonių moralės naikinimas, „Žinių radijui“ sakė ekonomistė dr. Aušra Maldeikienė.