„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos

 (76)
Latvijos Maisto ir veterinarijos tarnybai išplatinus pranešimą, kad Latvijos mėsos perdirbimo įmonės gaminamuose jautienos produktuose nustatyta arklienos DNR, Lietuvos prekybos tinklas „Maxima“ skubiai iš prekybos šalina dalį konservų.
„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šiuo metu iš prekybos šalinami Latvijos įmonės „Kuršu Zeme“ pagaminti mėsos konservai, kurių sudėtyje nurodyta ne tik jautiena, bet ir kiauliena, bei vištiena.

Tai yra 4 rūšių konservai: troškintos jautienos, troškintos kiaulienos, troškintos vištienos ir kiaulienos kotletų pomidorų padaže. Jų prekyba sustabdyta šiandien iki tol, kol paaiškės šiuo metu vykdomo tyrimo rezultatai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Po „Fresh market“ sprendimo - „Barboros“ žingsnis (15)

Iš esmės pasikeitus situacijai rinkoje ir ženkliai išaugus maisto ir kasdienių prekių užsisakymo internetu paslaugos paklausai Vilniuje, elektroninė parduotuvė „Barbora“ investuoja į naujus specialiai maistui vežti skirtus automobilius ir kuria naujas darbo vietas.

D. Grybauskaitė – apie rusų domėjimąsi „Achema“ (98)

Pasklidus kalboms, kad Rusijos chemijos koncernas „EuroChem Group“ svarsto galimybę investuoti į vieną didžiausių šalies koncernų „Achemos grupė“ ir jo valdomą Jonavos trąšų gamyklą „Achemą“, kuri yra nacionaliniam saugumui svarbių įmonių sąraše, Lietuvos prezidentė teigia, kad investuotojas turės atitikti nacionalinio saugumo kriterijus.

Ukrainos ministras A. Abromavičius lankosi Vilniuje (6)

Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius penktadienį lankosi Vilniuje. Tai BNS patvirtino jo patarėjas Adomas Ąžuolas Audickas.

Išaiškino schemą, kaip buvo grobstomas PVM (6)

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių apygardos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriame dėl apgaule į valstybės biudžetą nesumokėtų daugiau nei 152 tūkstančių eurų pridėtinės vertės mokesčio įtariami keturi asmenys.

Rusijos pramonės įmonės vadovas atvažiavo „Achemos“ akcijų atnaujinta (173)

Vilniuje lankosi Rusijos chemijos pramonės koncerno „EuroChem Group AG“ vadovas Dmitrijus Strežnevas.