„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos

 (76)
„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Latvijos Maisto ir veterinarijos tarnybai išplatinus pranešimą, kad Latvijos mėsos perdirbimo įmonės gaminamuose jautienos produktuose nustatyta arklienos DNR, Lietuvos prekybos tinklas „Maxima“ skubiai iš prekybos šalina dalį konservų.

Šiuo metu iš prekybos šalinami Latvijos įmonės „Kuršu Zeme“ pagaminti mėsos konservai, kurių sudėtyje nurodyta ne tik jautiena, bet ir kiauliena, bei vištiena.

Tai yra 4 rūšių konservai: troškintos jautienos, troškintos kiaulienos, troškintos vištienos ir kiaulienos kotletų pomidorų padaže. Jų prekyba sustabdyta šiandien iki tol, kol paaiškės šiuo metu vykdomo tyrimo rezultatai.

www.DELFI.lt
 
76
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

V. Putinas: Rusijos bankai turi tęsti savo veiklą Ukrainoje (11)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 16:57
Rusijos bankai, net ir susidarius sunkumams Ukrainoje, turi tęsti čia savo darbą, nes jiems palikus rinką tai itin neigiamai paveiks šalies ekonomiką.

A. Černiauskas: kodėl gauname mažus atlyginimus (22)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 16:44
Maži atlyginimai yra Lietuvos problema ne vienerius metus, profsąjungų lyderis Artūras Černiauskas šios problemos šaknis labai aiškiai įvardino „Žinių radijo“ laidoje „Dienos klausimas“.

Neigia, kad Vokietijos ūkio augimas stos

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 16:16
Pirmadienį Vokietijos centrinis bankas paneigė nerimą dėl galimo šalies ūkio plėtros sustojimo, tačiau įspėjo, kad pastaruoju metu registruojamus gerus ekonominius duomenis lemia vienkartiniai veiksniai, neatspindintys tikrosios Vokietijos ūkio situacijos. Apie tai praneša „Dow Jones".

A. Merkel giria Prancūzijos planus atnaujinta 18.57 (4)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 17:00
Prancūzijos ministras pirmininkas Manuelis Vallsas pirmadienį lankydamasis Berlyne pažadėjo įvykdyti planuojamas ekonomines reformas, sugrąžinti fiskalinę drausmę ir ištraukti šalį iš nuosmukio, o kanclerė Angela Merkel įspūdingomis pavadino numatomas reformas.

Vokiečiai sankcijų nepaiso – atplaukė apžiūrėti Krymo (83)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 14:45
Nepaisant Ukrainos ir Europos Sąjungos įvesto embargo ir įspėjimo bendrovėms, organizuojančioms turistines keliones, apie 500 laivo „Ocean Majesty“ keleivių vokiečių apsilankė Krymo pusiasalio Jaltos uoste, praneša Newsru.com su nuoroda į televizijos ir radijo kompaniją NDR.