„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos

 (76)
„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Latvijos Maisto ir veterinarijos tarnybai išplatinus pranešimą, kad Latvijos mėsos perdirbimo įmonės gaminamuose jautienos produktuose nustatyta arklienos DNR, Lietuvos prekybos tinklas „Maxima“ skubiai iš prekybos šalina dalį konservų.

Šiuo metu iš prekybos šalinami Latvijos įmonės „Kuršu Zeme“ pagaminti mėsos konservai, kurių sudėtyje nurodyta ne tik jautiena, bet ir kiauliena, bei vištiena.

Tai yra 4 rūšių konservai: troškintos jautienos, troškintos kiaulienos, troškintos vištienos ir kiaulienos kotletų pomidorų padaže. Jų prekyba sustabdyta šiandien iki tol, kol paaiškės šiuo metu vykdomo tyrimo rezultatai.

www.DELFI.lt
 
76
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Leido „Mokilizingui“ įsigyti „Finastą“

2014 liepos mėn. 31 d. 11:59
Lietuvos bankas užbaigė lizingo bendrovės „Mokilizingas“ paraiškos vertinimą ir ketvirtadienį davė sutikimą įsigyti „Finastos“ grupę.

Ukrainai – naujas Rusijos draudimas (12)

2014 liepos mėn. 31 d. 11:06
Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnyba "Rospotrebnadzor" uždraudė įvežti į Rusiją bet kokią sulčių produkciją iš Ukrainos, įskaitant sultis, skirtas vaikams. Apie tai informuojama tarnybos pranešime spaudai. 

Po smūgio Rusijai: kas atsitiks su Lietuva? (45)

2014 liepos mėn. 31 d. 09:11
Europos Sąjungos ekonominės sankcijos Rusijai Lietuvos ūkio beveik nepaveiks teigia finansų ministras Rimantas Šadžius. Pasak jo, sankcijų įtaką Lietuva pajus, tačiau sugebės su tuo susitvarkyti.

Vokietijos užsienio reikalų ministras: sankcijos – tai dar ne politika (7)

2014 liepos mėn. 31 d. 08:35
Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas Walteris Steinmeieris ragina toliau tęsti dialogą dėl konflikto Ukrainoje, nepaisant to, kad Europos Sąjunga (ES) Rusijai įvedė ekonomines sankcijas.

Paskelbė: Lietuvoje žmonėms gera, kaip niekad (133)

2014 liepos mėn. 31 d. 08:21
Tai, kad Lietuva pagal žmogaus socialinę raidą pasiekė geriausią istorijoje rezultatą – tarp 187 valstybių šiemet pakilo per 6 pozicijas į 35 vietą – lėmė šalies ekonomikos augimas. Taip teigia VšĮ „Investuok Lietuvoje“ projektų vadovas Emilis Ruželė.