„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos

 (76)
Latvijos Maisto ir veterinarijos tarnybai išplatinus pranešimą, kad Latvijos mėsos perdirbimo įmonės gaminamuose jautienos produktuose nustatyta arklienos DNR, Lietuvos prekybos tinklas „Maxima“ skubiai iš prekybos šalina dalį konservų.
„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šiuo metu iš prekybos šalinami Latvijos įmonės „Kuršu Zeme“ pagaminti mėsos konservai, kurių sudėtyje nurodyta ne tik jautiena, bet ir kiauliena, bei vištiena.

Tai yra 4 rūšių konservai: troškintos jautienos, troškintos kiaulienos, troškintos vištienos ir kiaulienos kotletų pomidorų padaže. Jų prekyba sustabdyta šiandien iki tol, kol paaiškės šiuo metu vykdomo tyrimo rezultatai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

L. Graužinienė tvirtina, kad Darbo kodekso pataisų priėmimas vilkinamas (5)

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė mano, kad Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK), neapsvarstęs Darbo kodekso pataisų, pasielgė labai neatsakingai.

Apklausa: gyventojai nepritaria dokumento rodymui perkant alkoholį (32)

Septyni iš dešimties apklaustų gyventojų teigė neigiamai vertiną prekybininkų iniciatyvą prašyti asmens tapatybės dokumentų iš perkančiųjų alkoholinius gėrimus, o nuo rugsėjo 2 dienos alkoholį pirko daugiau kaip pusė respondentų.

Premjeras žada, kad Darbo kodeksas bus patobulintas šioje kadencijoje (13)

Premjeras Algirdas Butkevičius žada, kad Darbo kodekso pataisos bus priimtos spalio viduryje, o Vyriausybė išvadas ketina paruošti ir pateikti Seimui per artimiausias savaites.

„Spotify“ derasi dėl „Soundcloud“ perėmimo (1)

Muzikos klausymosi internetu bendrovė „Spotify“ pradėjo derybas dėl konkurentės „Soundcloud“ perėmimo už 700 mln. JAV dolerių, praneša BBC.

Vokietija paneigė pranešimą apie ruošiamą „Deutsche Bank“ gelbėjimo planą (7)

Vokietijos vyriausybė paneigė pranešimą apie tai, esą ji rengianti „Deutsche Bank“ gelbėjimo planą, informuoja „Reuters“.