„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos

 (76)
„Maxima“ iš prekybos šalina latviškus konservus, tiriamus dėl arklienos
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Latvijos Maisto ir veterinarijos tarnybai išplatinus pranešimą, kad Latvijos mėsos perdirbimo įmonės gaminamuose jautienos produktuose nustatyta arklienos DNR, Lietuvos prekybos tinklas „Maxima“ skubiai iš prekybos šalina dalį konservų.

Šiuo metu iš prekybos šalinami Latvijos įmonės „Kuršu Zeme“ pagaminti mėsos konservai, kurių sudėtyje nurodyta ne tik jautiena, bet ir kiauliena, bei vištiena.

Tai yra 4 rūšių konservai: troškintos jautienos, troškintos kiaulienos, troškintos vištienos ir kiaulienos kotletų pomidorų padaže. Jų prekyba sustabdyta šiandien iki tol, kol paaiškės šiuo metu vykdomo tyrimo rezultatai.

www.DELFI.lt
 
76
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Ukrainos ekonomika šįmet susitrauks 8 proc. (1)

2014 spalio mėn. 2 d. 13:13
Ukrainos ekonomika šįmet susitrauks 8 proc. dėl šalies rytuose vykstančio prorusiškų separatistų sukilimo, ketvirtadienį pareiškė Pasaulio bankas, pablogindamas ankstesnę prognozę ir įspėdamas apie tolesnį ūkio nuosmukį 2015-aisiais.

Mokesčių pasikeitimai: kitąmet brangs alkoholis ir cigaretės (14)

2014 spalio mėn. 2 d. 13:05
Mokesčių pasikeitimai: kitąmet brangs alkoholis ir cigaretės
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Kitais metais Lietuvos įsigalios naujas dujų akcizas, didės alkoholio ir tabako akcizai.

Argentinos centrinio banko vadovas atsistatydina

2014 spalio mėn. 2 d. 11:44
Argentinos centrinio banko vadovas atsistatydina
AP/Scanpix
Argentinos centrinio banko vadovas Juanas Carlosas Fabregas atsistatydino iš pareigų vos po vienerių metų kadencijos. Jį poste pakeis Alejandro Vanoli, analitikų vertinamas kaip tinkamesnis šalies prezidentės Cristinos Kirchner ekonominei politikai vykdyti. Apie tai praneša BBC.

Kitų metų biudžetas - be PVM lengvatos šildymui (48)

2014 spalio mėn. 2 d. 11:22
Finansų ministerija siūlo panaikinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą šildymui. 2015 metų biudžeto projektą parengusi ministerija teigia, kad biudžete numatytos lėšos socialiai remtinų žmonių kompensacijoms už šilumos energiją.

Mokesčių inspekcija pasakė, ką darę gyventojai pateko į jos akiratį (69)

2014 spalio mėn. 2 d. 11:05
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos prašymu socialinių pašalpų gavėjus patikrinusi Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) tarp jų atrado nemažai turtuolių.