„Maxima grupei“ leista įsigyti Lenkijos prekybos tinklą

 (24)
Mažmeninės prekybos bendrovė „Maxima grupė“ ketina įsigyti Lenkijos prekybos tinklą „Aldik Nova“, informuoja wbj.pl. Grupė gavo Lenkijos konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnybos (LKVAT) leidimą.
„Maxima grupei“ leista įsigyti Lenkijos prekybos tinklą
© A.Stackevič nuotr.

„Aldik Nova“ valdo 24 prekybos centrų tinklą Liublino ir Pakarpatės vaivadijose.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (24)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

D. Grybauskaitė: negali būti pagalbos, kai Graikija puotauja, o visi kiti moka (2)

Euro zonos valstybės antradienį Briuselyje iš Graikijos laukia realių pasiūlymų, ką šalis darys po to, kai graikai referendume nepritarė griežto taupymo priemonėms. Taip interviu LRT Radijui teigia prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pasak jos, tarptautiniai kreditoriai nežada teikti paramos valstybei, kuri nesugeba prisiimti įsipareigojimų ir atsakomybės.

Kokiomis aplinkybėmis Didžiojoje Britanijoje dingo žlugusio „Snoro“ savininkai?

Po to, kai praėjusią savaitę Jungtinės Karalystės (JK) prokuratūra pranešė, kad negali atsakyti, kur yra žlugusio banko „Snoras“ savininkai Vladimiras Antonovas ir Antanas Baranauskas, Lietuvos generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vedėja Elena Martinonienė „Žinių radijui“ antradienį sakė, kad į šią žinią Lietuvos teisėsauga iškart sureagavo.

Graikijai likę pasirinkimai – „blogas ir blogesnis“ (44)

Mažiau turtingos Rytų Europos euro zonos narės, kurios pačios turėjo griebtis skausmingų reformų ir vykdyti griežto taupymo politiką, laikosi griežtos pozicijos Graikijos atžvilgiu po to, kai šios šalies rinkėjai atmetė tarptautinių skolintojų iškeltas finansinės pagalbos sąlygas.

JAV pasisakė apie Graikijos krizę pageidavimus išreiškė ir J.C.Junckeris (35)

JAV iždo sekretorius Jacobas Lewas pirmadienį per pokalbį telefonu su Graikijos premjeru Alexiu Tsipru ir naujuoju šalies finansų ministru Euclidu Tsakalotosu išsakė įsitikinimą, kad Graikija pajėgi atnaujinti ekonominį augimą.

Savivaldybės be skolų nebeišgyvena (7)

Ankstesniais metais kai kurios šalies savivaldybės sugebėjo išgyventi be skolų, o dabar jų turi visi šalies miestai ir rajonai. Savivaldos atstovai aiškina, kad gyventi pagal išgales nepajėgia, o padėti galėtų tik padidintas valstybės finansavimas, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.