„Maxima grupei“ leista įsigyti Lenkijos prekybos tinklą

 (24)
Mažmeninės prekybos bendrovė „Maxima grupė“ ketina įsigyti Lenkijos prekybos tinklą „Aldik Nova“, informuoja wbj.pl. Grupė gavo Lenkijos konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnybos (LKVAT) leidimą.
„Maxima grupei“ leista įsigyti Lenkijos prekybos tinklą
© A.Stackevič nuotr.

„Aldik Nova“ valdo 24 prekybos centrų tinklą Liublino ir Pakarpatės vaivadijose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Federalinis atsargų bankas: palūkanų norma gali būti padidinta rugsėjį (1)

Situacija JAV ekonomikoje ir darbo rinkoje gerėja, trečiadienį pranešė JAV Federalinis atsargų bankas, taip patvirtindamas prognozes, esą bazinė palūkanų norma gali būti padidinta rugsėjį.

Pasaulio bankas numatė paramą Ukrainai (12)

Šiemet Pasaulio bankas (PB) pasirengęs suteikti Ukrainai 2 mlrd. JAV dolerių paramą. Tokią informaciją trečiadienį pateikė PB padalinio Ukrainos, Baltarusijos ir Moldovos reikalams vadovas Qimiao Fanas.

V. Putinas pasirašė naikinimo įsakymą (57)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį pasirašė įsakymą, kuriuo nuo rugpjūčio 6 d. nustatomas „antisankcinių prekių“ sunaikinimas.

Ch. Lagarde ramina dėl Kinijos ir Europos neigiamo poveikio (3)

Trečiadienį Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Christine Lagarde pareiškė, kad Kinija ar Europa jokios grėsmės pasaulinės ekonomikos prognozėms nekelia. Apie tai praneša „Reuters“.

A. Tsipras: nesuderintų papildomų priemonių nesiimsime

Trečiadienį Graikijos premjeras Alexis Tsipras pareiškė, kad jo vyriausybė neketina įgyvendinti jokių papildomų reformų priemonių be tų, kurios jau suderintos su lyderiais euro zonos viršūnių susitikime liepos mėnesio pradžioje. Apie tai praneša „Reuters“.