„Maxima grupei“ leista įsigyti Lenkijos prekybos tinklą

 (24)
Mažmeninės prekybos bendrovė „Maxima grupė“ ketina įsigyti Lenkijos prekybos tinklą „Aldik Nova“, informuoja wbj.pl. Grupė gavo Lenkijos konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnybos (LKVAT) leidimą.
„Maxima grupei“ leista įsigyti Lenkijos prekybos tinklą
© A.Stackevič nuotr.

„Aldik Nova“ valdo 24 prekybos centrų tinklą Liublino ir Pakarpatės vaivadijose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Augant susirūpinimui dėl pasaulio ekonomikos, Japonijos akcijų rinka smunka (1)

Japonijos akcijų rinka prekybą penktadienį pradėjo smukimu, tam įtakos turi susirūpinimas dėl pasaulio ekonomikos ir ženklus smukimas Europos ir JAV akcijų rinkose, praneša BBC.

G. Sorosas: Rusijai gresia bankrotas – ir jau labai greitai (240)

Finansininkas George’as Sorosas mano, kad Rusijai bankrotas gali grėsti 2017 m., kai ateis laikas padengti reikšmingą dalį iš užsienio gautų paskolų, o siekdamas to išvengti Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nori pastūmėti Europos Sąjungą (ES) į pražūtį.

TVF suteiks paramą nuskurdusiam Tadžikistanui (10)

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) ketvirtadienį pareiškė esąs pasirengęs padėti Tadžikistanui, kurio pajamos smarkiai sumažėjo didžiąja dalimi dėl recesijos Rusijoje, bet mainais į paramą reikalauja, kad šalis vykdytų reformas, praneša „Reuters“.

Lenkija gerokai didina „vaiko pinigus" (25)

Gerokai didindama „vaiko pinigus“ skurdžiai gyvenančioms šeimoms, Lenkijos vyriausybė nori paskatinti motinas gimdyti daugiau atžalų.

Mugę Kauno centre ir toliau rengs Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga (3)

Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga, kasmet miesto centre rengdavusi Kazimiero mugę, laimėjo savivaldybės konkursą pavasario mugei Kauno centre rengti, ketvirtadienį pranešė savivaldybė.