"Marzotto" domisi šiauštos vilnos gamyba Lietuvoje

"Šiuo metu mes svarstome šią galimybę. Galėsime suteikti daugiau informacijos, kai ir jei tik sudarysime sandorį su pardavėju", telefonu naujienų agentūrai BNS sakė "Marzotto" atstovas Aurelio Arrigo.

Pasak A. Arrigo, grupė norėtų perkelti savo gamybą iš Čekijos miesto Brno, kur gamykla veikia jau nuo 1994-ųjų, ir Italijos į Lietuvą.

"Mus Lietuva labai domina. Daugiausia dėl mažesnių darbo kaštų", sakė A. Arrigo.

Lietuvos žiniasklaidoje šią savaitę pasirodė informacija, jog Italijos bendrovė investuoti ketina Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje, kur "Marzotto" pageidauja įsigyti 20 hektarų žemės fabriko statybai.

Italijos dienraštis "Corriere Della Sera" pranešė, jog jei "Marzotto" nuspręs perkelti savo gamybą iš Italijos į Lietuvą, darbo neteks 500 žmonių, tačiau, A. Arrigo teigimu, jiems bendrovėje bus rastas kitas darbas.

"Marzotto" yra viena pirmaujančių tekstilės ir drabužių pramonės bendrovių. Ji gamina siūlus, medžiagas ir gatavus drabužius.

Vienas iš geriausiai žinomų grupės prekės ženklų yra "Hugo Boss".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Neturintiems namų – naujas projektas (26)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.

Sąžiningi pirkėjai JAV parduotuvei grąžino rastus 10 tūkst. dolerių (1)

Vienoje iš parduotuvių šiaurinėje Niujorko dalyje pirkinių vežimėlyje buvo rasta beveik 10 tūkstančių dolerių.

V. Vasiliauskas: euro zonos augimas – ne toks, kokio norėtųsi (3)

Euro zona po truputį auga, nors augimas nėra toks, kokio visiems norėtųsi. Sako Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Pieno produktų vartotojai galės sužinoti pieno kilmę (9)

Šalies vartotojai jau nuo kitų metų sausio 1-osios galės sužinoti, iš kokioje šalyje primelžto pieno Lietuvoje pagamintus pieno produktus jie valgo.

Belgija vilkina ES ir Kanados prekybos susitarimą (3)

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą įvykusio pasitarimo metu nebuvo prieitas susitarimas dėl Europos Sąjungos ir Kanados prekybos susitarimo, Belgijos Valonijos regionui dar kartą išsakius savo prieštaravimus, praneša BBC.