Marijampolės automobilių turgus atgyja

Sugrįžtant pirkėjams iš Rusijos, Marijampolės automobilių turguje pagyvėjo prekyba naudotais automobiliais.
Marijampolės automobilių turgus pirmasis Lietuvoje sureagavo į 1998 metų Rusijos krizę, kritus rusų perkamajai galiai.

Įmonės, kuri eksploatuoja automobilių eksponavimo aikštelę, savininkas Juozas Brazys BNS korespondentui sakė, kad automobilių pardavimas palyginti su sausio-vasario mėnesiais padidėjo daugiau nei dukart.

J. Brazio duomenimis, žiemą buvo siūloma pirkti apie pusę tūkstančio automobilių, o antradienį jų buvo beveik tūkstantis.

Atitinkamai padidėjo ir automobilių pardavimas. Kovą per vieną prekybos dieną buvo parduodama apie 130-150 automobilių, o pastarąjį kartą jų buvo parduota 300-320.

J. Brazys sakė, kad jis turi ne visus duomenis apie prekybą, nes dalis automobilių nuperkama tiesiai nuo autovežių.

Tačiau įmonės savininkas sakė, kad dabartinė prekyba toli gražu nepasiekė 1997-1998 metų lygio, kai per vieną prekybos dieną būdavo parduodama 3,5-4 tūkst. automobilių.

Daugiau nei pusė Marijampolės turguje nupirktų automobilių išvežami į užsienį. J. Brazio duomenimis, į Rusiją iškeliavo 70 nupirktų automobilių, į Baltarusiją - 40, į Ukrainą - 30, po 4 automobilius išvežta į Latviją ir Kazachstaną.

Pirkėjų iš Rytų šalių smarkiai padaugėjo. Pasak įmonės savininko, į turgų atvažiuoja prekeiviai iš Rytų, turguje nesilankę 1-1,5 metų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (3)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.