"LUKoil" siekia "Mažeikių naftos" operatoriaus teisių

 (12)
Rusijos naftos koncernas "LUKoil" siekia gauti "Mažeikių naftos" operatoriaus teises. Tai antradienį Maskvoje vykstančioje tarptautinėje konferencijoje "Rusija: 2000-ieji metai. Žvilgsnis į ateitį" pranešė "LUKoil" viceprezidentas Leonidas Fedunas.
"LUKoil" atstovai antradienį Londone tęsia derybas su "Williams International" valdoma "Mažeikių nafta" dėl bendradarbiavimo ir naftos tiekimo Mažeikiams.

"Lietuvos vyriausybė sumoka skirtumą tarp "Brent" naftos kainos ir tos kainos, kuria "Williams" perka naftą perdirbimo įmonei. Jei susitarimas bus pasiektas, mes pasiryžę reguliariai tiekti žaliavą šiai gamyklai pasaulinėmis kainomis", sakė "LUKoil" viceprezidentas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (24)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (26)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (100)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (69)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.