"Lukoil Baltija" pasiryžusi dėrėtis

 (4)
Ivanas Paleičikas, "Lukoil Baltija" (LB) valdybos pirmininkas, teigia, jog Michailo Maškovo, RNDPS generalinio atstovo Lietuvoje, VŽ pristatytas projektas Latvijoje pastatyti naftos koncerną su naftos perdirbimo gamykla, nauju naftotakiu iš Baltarusijos aplenkiant Lietuvą ir Liepojos naftos produktų terminalu, yra realus, bet abejoja, jog statyti mažą naftos perdirbimo gamyklą perspektyvu.

LB valdybos pirmininkas neigė ir p. Maškovo teiginius, jog Rusijos bendrovės atsisako parduoti naftą Lietuvai.

"Jei mums kaina priimtina, parduodame, tačiau nedarome ir nedarysime kainos nuolaidų, kokių nori MN",– sakė p. Paleičikas. Pasak jo, šį mėnesį pažadėjusi parūpinti Mažeikių gamyklai 40.000–50.000 t naftos, LB patieks 500.000 t. Tokių galimybių atsirado užsitęsus štormui Novorosijsko terminale, per kurį LUKOIL eksportuoja naftą.

LB nusiteikusi su MN derėtis dėl ilgailaikio bendradarbiavimo

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (6)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (11)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (138)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.