"Lucent" tebekuria darbo vietas

Praėjusią savaitę didžiausia telefoninės įrangos gamintoja bendrovė "Lucent Technologies" pranešė Pietų Kalifornijoje investuosianti 40 mln. JAV dolerių (160 mln. litų) optinių tinklų komponentų gamybai didinti. Per pusantrų metų šiame regione planuojama sukurti 450 darbo vietų.
Bendrovės atstovai pareiškė, kad per pusę metų "Lucent" sukurs 2000 darbo vietų Europoje.

Toks sprendimas priimtas po to, kai praėjusių metų bendrovės apyvarta išaugo 50 procentų. Iki metų pabaigos "Lucent" Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje įdarbins 20 tūkst. žmonių.

"Lucent" Irvindeilo mieste Kalifornijoje planuoja pastatyti naujų gamyklų.

Ekspansija į šią JAV valstiją prasidėjo po to, kai "Lucent" praėjusį mėnesį pagaliau prisijungė optinių detalių gamintoją "Ortel". Prisijungimas vertinamas 3,3 mlrd. JAV dolerių (13,2 mlrd. litų).

Be to, "Lucent" paskelbė laimėjusi 51 mln. JAV dolerių (204 mln. litų) vertės užsakymą išplėsti Egipto kompiuterinių tinklų bendrovės "EgyNet" duomenų perdavimo tinklus. "EgyNet" per ketverius metus iš "Lucent" įsigis įrangos, kurios vertė 600 mln. JAV dolerių (2,4 mlrd. litų).

Įgyvendinti "Lucent" planai plėsti gamybos apimtis leistų jai geriau konkuruoti su "Nortel Networks" ar "Cisco Systems".

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (26)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (154)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.