"LTB draudimas" pradėjo pardavinėti draudimo polisus

Lietuvos taupomojo banko dukterinė ne gyvybės draudimo bendrovė "LTB draudimas" jau pradėjo teikti draudimo paslaugas.
"LTB draudimo" generalinio direktoriaus pavaduotojas Vladimiras Žukovskis BNS sakė, jog draudimo polisus bendrovė pradėjo pardavinėti praėjusią savaitę.

"Kol kas sekasi gerai. Draudimo polisai parduodami - per savaitę jau sudarėme keliolika sutarčių", sakė V. Žukovskis.

"LTB draudimas" dabar siūlo pastatų draudimo, įmonių, įstaigų bei organizacijų turto draudimo, savanoriško draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, sausumos transporto priemonių draudimo paslaugas.

Artimiausiu metu bendrovė ketina teikti sausumos transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės draudimo, vykstančiųjų į užsienį sveikatos draudimo, užsieniečių medicininės pagalbos Lietuvoje draudimo paslaugas.

Pasak V. Žukovskio, "LTB draudimas" jau turi savo atstovus Šiauliuose, Klaipėdoje bei Kaune. Draudimo polisus bendrovė ketina pardavinėti ir Taupomojo banko skyriuose.

"Tai būtinybė. Būtų labai keista, jei mes tuo nepasinaudotume. Mes planuojame ir praktiškai tą jau darome - jau pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su regioniniais Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio bei Klaipėdos Taupomojo banko centrais. Šiandien sutartis turėtų būti pasirašyta su Kauno regiono LTB centru", sakė V. Žukovskis.

Leidimą teikti draudimo paslaugas "LTB draudimas" gavo šių metų sausio viduryje. Bendrovės įstatinis kapitalas yra 2 mln. litų, vienintelis jos akcininkas yra Lietuvos taupomasis bankas.

Lietuvos taupomasis bankas taip pat svarsto galimybę įkurti dukterinę gyvybės draudimo bendrovę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (26)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (30)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (101)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.