LRT išgelbės abonentinis mokestis

 (10)
Lietuvos nacionalinio radijo ir telelvizijos (LRT) duomenimis, beveik visoje Europoje visuomeninės televizijos ima abonentinį mokestį. Jo nėra tik Ispanijoje, Portugalijoje bei Baltijos šalyse.

Žibartas Jackūnas, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas, mano, kad LRT abonentinis mokestis turėtų būti įvestas nuo 2001 m. sausio 1 d. 1999 m. vasarą atsisakyta šį mokestį įvesti, nes privatizavus "Lietuvos telekomą" žmonės subruzdo dėl naujų telefono mokesčių tarifų.

Iš pradžių, pasak p. Jackūno, abonentas turėtų mokėti apie 1 Lt per mėnesį. Taip LRT surinktų apie 30 mln. Lt. Per kelerius metus abonentinis mokestis išaugtų iki 4-5 Lt per mėnesį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (5)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (12)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.

„Uber“ padalinys Dubajuje „UberEats“ užsiims maisto pristatymu (1)

Pasaulinė pervežimo paslaugų bendrovė „Uber“ Dubajuje ėmėsi naujos veiklos – pradėjo klientams siūlyti maisto pristatymo paslaugas. Tokiu būdu tikimasi praplėsti dabartinę dešimties tūkstančių klientų bazę.