Londone - neramios kalbos apie telekomo akcijas

 (9)
Finansų ministras Vytautas Dudėnas pareiškė, kad prastos rinkos sąlygos gali priversti Lietuvą atidėti viešą "Lietuvos telekomo" akcijų platinimą.
Apie tai finansų ministras pareiškė agentūrai "Reuters" trečiadienį Londone, kur jis susitiko su potencialiais instituciniais investuotojais į "Lietuvos telekomą".

V. Dudėnas atskirai susitiko su didelių Vakarų bankų turto valdymo padalinių "Deutsche Asset Management" ir "Schroder Asset Management", taip pat su maždaug 16-17-kos turto valdymo ir investicijų bendrovių atstovais.

Susitikimuose Lietuvos finansų ministras pasakojo apie Lietuvos makroekonomikos padėtį, fiskalinę Vyriausybės politiką bei investicijų aplinką.

V. Dudėnas pareiškė, kad galutinis sprendimas dėl 35 proc. telekomo akcijų pardavimo bus priimtas po to, kai pasibaigs telekomo akcijų platinimo reklamos kampanija.

"Dar nenuspręsta, ar tai bus padaryta, ar ne. Kiek žinau, šis klausimas vis dar sprendžiamas", tvirtino V. Dudėnas.

Vyriausybė antradienį pareiškė, jog galutinį sprendimą dėl telekomo akcijų platinimo priims iki birželio 12-osios, kai numatytas jų pardavimas Lietuvos ir užsienio investuotojams.

Galimybės sustabdyti akcijų pardavimą neatmetė ir Privatizavimo komisijos pirmininkas Eduardas Vilkas, tačiau jis mano, kad toks sprendimas yra mažai tikėtinas ir nėra priimtinas Lietuvai.

Lietuvos rinkos dalyviai ragina nestabdyti telekomo akcijų pardavimo, nes tai, anot jų, pakenktų Lietuvos įvaizdžiui, o Vyriausybei atneštų milijoninių nuostolių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (4)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (119)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.

ES spaudžia Valoniją dėl ES ir Kanados prekybos sutarties (4)

Europos Sąjunga (ES) griebėsi šiaudo, mėgindama išgelbėti Išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimą (CETA) su Kanada po to, kai Belgijos Valonijos regionas atmetė galutinį sprendimo priėmimo terminą. Apie tai praneša BBC.