"Lithun" akcijas superka užsienio investuotojas

Statybos, kelių tiesimo, aplinkos tvarkymo bei asfaltbetonio gamybos bendrovės "Lithun" akcijas superka neįvardytas užsienio investuotojas.
"Lithun" generalinis direktorius Dalius Gedvilas laikraščiui "Verslo žinios" teigė, kad akcijas perka užsienio įmonė, siekianti suformuoti Vilniaus įmonės akcijų paketą ir turinti tikslų Lietuvos rinkoje.

D. Gedvilas sakė, kad per pusmetį nupirkta apie 10 proc. bendrovės akcijų.

Investuotojas, pasak bendrovės generalinio direktoriaus, paaiškės tik per "Lithun" akcininkų susirinkimą, kai atvyks užregistruoti pirkinio - balandžio mėnesį.

Negalutiniais duomenimis, "Lithun" praėjusių metų apyvarta gali būti šiek tiek mažesnė nei 1998 metais, kai ji siekė 96,9 mln. litų. Grynojo pelno bus uždirbta taip pat mažiau nei užpernai. 1998-ųjų audituotas įmonės grynasis pelnas buvo 1,5 mln. litų.

Bendrovės įstatinis kapitalas - 15,389 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (21)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (13)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (150)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.