"Litexpo" lankytojus kviečia net į tris parodas

 (1)
Šios parodos, užimančios visas parodų rūmų sales, veiks kovo 2-5 dienomis.

"Lietuviškos mados" ne tik pristatys naujausią įmonių produkciją, kvies į naujų rūbų kolekcijų demonstravimą, bet siūlys visiems šeimos nariams jų ir įsigyti. Drabužių kolekcijas parodys bendrovės "Utenos trikotažas" ir "Šatrija", "Silvos trikotažas", "Sparta", "Alytaus tekstilė", kurios kolekcijas kūrė kartu su žymiais Lietuvos dizaineriais. Sekmadienį įvyks konkurso "Geriausias lengvosios pramonės gaminys" nugalėtojų apdovanojimas.

Šiemet "Lietuviškose madose" dalyvauja beveik 70 įmonių, užimsiančios 700 kvadratinių metrų parodinio ploto.

"Džiaugiamės, kad pavyko išlaikyti tą patį dalyvių skaičių kaip ir pernai. Šalia didžiųjų įmonių atsiranda nedidelės, šiuolaikinės įmonės, kurios turi ką parodyti", antradienį "Litexpo" rūmuose spaudos konferencijoje teigė Lengvosios pramonės asociacijos generalinis direktorius Vidmantas Vikšraitis.

Parodos "Pelenė" dalyvių skaičius šiemet išaugo iki 117 (pernai - 106). Dalyviai pristatys 302 bendrovių iš 23 pasaulio šalių produkciją. Plačiausiai parodoje bus parodyta Vokietijos gamintojų produkcija.

Lietuvos gamintojams atstovaus 5 įmonės - dvi kosmetikos bendrovės ("Biok", "Ineco") ir 3 juvelyrikos gamintojai ("Du safyrai", "Kleišmantas ir Ko", "Auksinis velniukas").

Pirmą kartą "Pelenėje" bus pristatytas itališkas, lenkiškas ir baltarusiškas apatinis trikotažas.

Parodos metu vyks įvairūs seminarai, naujos kosmetikos bei naujų metodikų pristatymai, šukuosenų šou ir t.t.

Šį kartą paroda "Sportas. Turizmas. Sveikatingumas" (STS) iš rudens perkelta į pavasarį, tikintis, kad ji sulauks didesnio susidomėjimo. Paroda, anot organizatorių yra nedidelė, nes būtent šią sritį skaudžiai palietė ekonomikos nuosmūkis. Viena po kitos užsidarinėja sporto prekių parduotuvės.

"STS" iš viso yra 17 dalyvių, kurie pristatys daugiau kaip 50 bendrovių iš 16 pasaulio šalių sporto ir turizmo inventorių, sportinę aprangą ir avalynę, sportinę kosmetiką, medicinos priemones ir kitą produkciją.

Paskutinį kartą "STS" paroda buvo surengta 1998-siais, tačiau ateityje ją planuojama rengti kasmet.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Briuselyje ruošiamas susitarimas su „Gazprom“, kuris nepatiks Lietuvai (71)

Briuselis neilgai trukus gali pasirašyti su Rusijos gamtinių dujų milžine „Gazprom“ susitarimo projektą, kuris užbaigs penkerių metų trukmės antimonopolinį patikrinimą dėl per didelių kainų nustatymo. Ši žinia gali sulaukti nepalankaus įvertinimo iš Rytų Europos valstybių, pykstančių dėl galimybės „Gazprom“ išsisukti nuo baudos.

G. Žiemelis atidarė farmacijos fabriką Baltarusijoje (84)

Baltarusijoje atidarytas lietuvių valdomas farmacijos fabrikas „Nativita“ kartu su naujai įrengtomis tyrimų laboratorijomis, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Vokietijos verslo pasitikėjimas pasiekė aukščiausią lygį per dvejus metus (2)

Vokietijos verslo pasitikėjimas atitinka prognozes: spalio mėnesį jis pasiekė aukščiausią lygį per dvejus metus, skelbia IFO ekonomikos institutas, praneša naujienų tarnyba AFP.

M. Schulzas: ES privalo atidėti susitikimą dėl CETA (1)

Europos Sąjunga privalo atidėti šią savaitę planuotą viršūnių susitikimą, per kurį Bendrijos lyderiai tikėjosi pasirašyti prieštaringai vertinamą CETA laisvosios prekybos sutartį su Kanada, antradienį Vokietijos radijui sakė Europos Parlamento vadovas Martinas Schulzas.

Finansų ministrė: „Jonvabaliai" – iniciatyva, auginanti atsakingą požiūrį (3)

Antradienį finansų ministrė Rasa Budbergytė padėkojo partneriams - iniciatyvos „Jonvabaliai", laimėjusios Europos Komisijos (EK) „RegioStars 2016" apdovanojimą, kūrėjams. Pasak ministrės, bendromis pastangomis pasiektas rezultatas džiugina - durys į ES lėšomis įgyvendinamus projektus visuomenei atvertos plačiau.