"Litexpo" atidaroma baldų paroda

6-oji paroda "Baldai 2000" vyks kovo 16-18 dienomis, o 8-oji tarptautinė paroda BMT - kovo 14-17 dienomis.

Parodoje bus pristatyta įvairios paskirties baldų, pateikta naujų dizaino idėjų. Šalies gamintojai - bendrovės "Siguldos baldai", "Klaipėdos baldai", "Narbutas ir Ko", "Vokė - III", "Šilutės baldai", "Vilniaus baldų kombinatas" ir kiti - pristatys naujų baldų komplektų.

Šios parodos dalyvių skaičius šiemet išaugo beveik iki 100, iš jų 65 - šalies įmonės-gamintojos. Paroda užims 6 tūkst. kvadratinių metrų plotą - tokį pat kaip ir pernai.

Vienas pagrindinių parodos "Baldai 2000" akcentų - konkursas "Geriausi lietuviški baldai", kuris šiemet vyks jau penktą kartą.

Konkurso tikslas - skatinti gamintojus ir dizainerius kurti aukštos kokybės baldus. Pagal baldų grupes įsteigta 11 prizų ir 11 diplomų už aukštą dizainerių profesinį lygį. Pirmą kartą šiemet įsteigtas 12-as prizas - "Parodų lankytojų prizas". Nugalėtojai bus paskelbti kovo 18-ąją.

Technologijų, įrangos ir medžiagų paroda BMT šiemet išaugusi tiek dalyvių skaičiumi (62), tiek užimamu plotu (2,84 tūkst. kvadratinių metrų). Joje bus demonstruojamos įvairios medžio apdirbimo staklės ir įrankiai, baldų gamybos mašinos ir įrengimai, baldų furnitūra ir medžiagos.

Pirmos dvi parodos BMT, kurią organizuoja "Visus Plenus", dienos (kovo 14-15), pasak rengėjų, yra skirtos specialistams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.

ES spaudžia Valoniją dėl ES ir Kanados prekybos sutarties (1)

Europos Sąjunga (ES) griebėsi šiaudo, mėgindama išgelbėti Išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimą (CETA) su Kanada po to, kai Belgijos Valonijos regionas atmetė galutinį sprendimo priėmimo terminą. Apie tai praneša BBC.

„Philips“ paskelbė apie 18 proc. išaugusį pelną (1)

Elektroniką gaminančios bendrovės „Philips“ trečiojo ketvirčio pelnas ženkliai išaugo, padidėjus medicinos įrangos pardavimams, praneša BBC.

Bankas įspėja: sukčiai ruošiasi kruopščiai, smogia skaudžiai (4)

Pastaruoju metu į sukčių akiratį vis dažniau patenka ne tik gyventojai, bet ir verslo įmonės, rašoma „Swedbank“ banko pranešime spaudai.