"Lietuvos telekomo" akcijas norima parduoti kuo greičiau

Praėjusią savaitę sutarties projektui pritarė Vyriausybė.

Pirmadienį turėtų būti baigtos derinti ir kitos sutartys, atversiančios kelią galutinio telekomo privatizavimo procesui, pranešė dienraštis "Lietuvos rytas". Jo žiniomis, daugiausia diskusijų kyla tarp Turto fondo ir "Lietuvos telekomo" akcininkų dėl bendradarbiavimo, kuris privatizavimo metu bus itin svarbus, sutarties.

Dabartiniai akcininkai būsimiesiems akcijų pirkėjams turėtų pateikti išsamią informaciją apie bendrovę, jie turėtų dalyvauti užsienyje vyksiančiuose telekomo pristatymuose.

Pasirašius visas sutartis, patarėjai ir VTF turėtų pradėti rengti privatizavimo programą.

"Programa bus parengta kuo greičiau. Šiek tiek atsiliekame nuo terminų - sutartį su privatizavimo patarėju tikėjomės pasirašyti jaus sausį", sakė telekomo privatizavimo komisijos pirmininkas Virgilijus Poderys.

Anot jo, "Lietuvos telekomo" akcijas Vilniaus ir Londono biržose norima pradėti platinti kuo anksčiau, "jokiu būdu negalima tempti į vidurvasarį".

Šių metų viduryje dalį akcijų ketina parduoti Vengrijos, Lenkijos, Turkijos, Kroatijos, Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos ir kitų šalių telekomai.

Kol kas dar neaišku, kokią dalį iš parduodamų 285 mln. 499 tūkst. 892 (35,03 proc.) telekomo akcijų ketinama platinti Lietuvos nacionalinėje vertybinių popierių biržoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (689)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (232)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (9)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (4)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.