"Lietuvos telekomas" ir "Omnitel" plėtos bendrų paslaugų teikimą

 (2)
Fiksuoto telefono ryšio monopolininkas "Lietuvos telekomas" ir mobiliojo telefono ryšio operatorius "Omnitel" ketina kartu teikti ir plėtoti naujas paslaugas Lietuvos telekomunikacijų rinkoje.
Apie tai pranešama antradienį išplatintame bendrame "Lietuvos telekomo" ir "Omnitel" pranešime spaudai.

Abi bendrovės ketina kartu plėtoti klientams teikiamas paslaugas, ypatingą dėmesį kreipdamos į fiksuoto ir mobiliojo ryšio tinklų galimybių derinimą.

Pasak "Lietuvos telekomo" Reguliavimo reikalų skyriaus direktoriaus Mikaelio Forsbergo, bendradarbiavimas turėtų leisti padidinti "Lietuvos telekomo" teikiamų paslaugų apimtį.

"Omnitel" finansų direktorius Dainius Pupkevičius pabrėžė, kad bendra įmonių veikla padidins paslaugų įvairovę ir patenkins sparčiai augančius Lietuvos vartotojų poreikius.

Vienas tokio bendradarbiavimo pavyzdys jau yra - praėjusių metų pabaigoje "Lietuvos telekomas" ir "Omnitel" savo abonentams pasiūlė bendrą balso pašto dėžutę.

Kontroliniai "Lietuvos telekomo" ir "Omnitel" akcijų paketai priklauso tiems patiems akcininkams. Suomijos "Sonera" ir Švedijos "Telia" kartu priklauso 60 proc. "Lietuvos telekomo" ir 55 proc. "Omnitel" akcijų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (32)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (3)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (31)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.