Lietuvos rinkos reitingas - prasčiausias

JAV kreditų reitingų agentūros "Standard & Poor's" paskelbtame 14-kos kylančiųjų rinkų šalių finansinės padėties lentelėje Lietuva iš trijų Baltijos šalių įvertinta prasčiausiai, geriausiai – Estija.
Latvijos ilgalaikėms paskoloms užsienio valiuta buvo suteiktas reitingas BBB, trumpalaikėms paskoloms buvo suteiktas reitingas A-3, o bendra padėtis buvo įvertinta kaip "stabili".

Ilgalaikėms paskoloms vietos valiuta - latais - buvo skirtas reitingas A-, o trumpalaikėms paskoloms latais buvo skirtas reitingas A-2, be to, bendra padėtis buvo taip pat įvertinta kaip "stabili".

Estijos ilgalaikėms ir trumpalaikėms paskoloms užsienio valiuta buvo skirti reitingai atitinkamai BBB+ ir A-2, tačiau ilgalaikėms ir trumpalaikėms paskoloms vietos valiuta buvo skirti reitingai atitinkamai A- ir A-2 (padėtis "stabili").

Lietuvos ilgalaikėms ir trumpalaikėms paskoloms užsienio valiuta buvo skirti reitingai BBB- ir A-3 (padėtis "stabili"), o ilgalaikėms ir trumpalaikėms paskoloms litais - atitinkamai BBB+ ir A-2 (padėtis "stabili").

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Iš pareigų traukiasi EK vicepirmininkė

Europos Komisijos (EK) vicepirmininkė, Bulgarijos deleguota Europos finansinių programų ir biudžeto komisarė Kristalina Georgieva traukiasi iš pareigų, praneša EK.

Belgijoje Valonijos parlamentas patvirtino ES ir Kanados prekybos sutartį

Belgijoje Valonijos regiono parlamentas penktadienį pritarė svarbiai ES ir Kanados vadinamajai Išsamiosios ekonomikos ir prekybos sutarčiai (Comprehensive Economic and Trade Agreement, CETA) po tikro derybų maratono, kuris baigėsi kompromisu, atvėrusiu kelią Europos Sąjungai pasirašyti šį paktą.

Daugiau kaip 0,5 mln. eurų iššvaistęs įmonės vadovas neteko laisvės (27)

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už iššvaistytą didelės vertės įsiskolinusios ir prie bankroto ribos atsidūrusios bendrovės turtą 61 metų P. J. skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, rašoma Klaipėdos apygardos teismo pranešime spaudai.

JAV ekonomikos augimas – sparčiausias per dvejus metus (13)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį augo sparčiausiai per dvejus metus, atskleidė pirminiai duomenys. Apie tai praneša BBC.

Kokių priemonių imtis įsigijus nekokybišką prekę (3)

Lietuviai labai kuklūs ir nesikreipia dėl nekokybiškų prekių ar paslaugų, tikėdami, kad jų garantija – vos 14 dienų.