"Lietuvos geležinkelių" vadovas svarsto galimybę atsistatydinti

"Taip gali atsitikti", antradienį dienraščiui teigė R. Kozyrovičius ir pridūrė, jog atsistatydinimo pareiškimo dar neparašė. Generalinis direktorius kol kas nenurodė priežasčių, kurios verčia ryžtis tokiam žingsniui.

Dienraščio žiniomis, antradienį Susisiekimo ministerijoje vykusiame susirinkime, kuriame buvo svarstomas "Lietuvos geležinkelių" restruktūrizavimas, nebuvo diskutuojama apie galimą R. Kozyrovičiaus atsistatydinimą.

Lietuvos ambasadoriumi Rusijoje dirbęs R. Kozyrovičius sausio viduryje pakeitė iki tol direktoriaus pareigas ėjusį Stasį Labutį. "Lietuvos geležinkelių" vadovybė buvo atstatydinta dėl prasto vadovavimo ir blogų finansinių rodiklių.

Praėjusią savaitę S. Labutis laimėjo konkursą užimti Susisiekimo ministerijos Geležinkelių departamento vadovo pareigas. Tai reiškia, kad iš esmės S. Labutis vadovaus bendrovei, nes "Lietuvos geležinkelių" akcijas valdo Susisiekimo ministerija.

Pernai bendrovė patyrė apie 50 mln. litų nuostolių. 1998 metais "Lietuvos geležinkeliai" uždirbo 615 tūkst. litų pelno.

Šiemet įmonė planuoja apie 40 mln. litų nuostolių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (1)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (6)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

Neturintiems namų – naujas projektas (55)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.

Sąžiningi pirkėjai JAV parduotuvei grąžino rastus 10 tūkst. dolerių (1)

Vienoje iš parduotuvių šiaurinėje Niujorko dalyje pirkinių vežimėlyje buvo rasta beveik 10 tūkstančių dolerių.