"Lietuvos geležinkeliai" liko be vadovo

Bendrovės "Lietuvos geležinkeliai" valdyba trečiadienį patenkino generalinio direktoriaus Romualdo Kozyrovičiaus prašymą atleisti jį iš pareigų.
Lietuvos ambasadoriumi Rusijoje dirbęs R. Kozyrovičius sausio viduryje pakeitė ligtolinį direktorių Stasį Labutį. "Lietuvos geležinkelių" vadovybė tuomet buvo atstatydinta dėl prasto vadovavimo ir blogų finansinių rodiklių.

Dienraščiui "Lietuvos rytas" R. Kozyrovičius teigė, kad jo atsistatydinią lėmė asmeninės priežastys, tačiau jis neneigė, kad įtakos turėjo ir bendrovės finansinė padėtis.

"Lietuvos geležinkeliai" pernai patyrė apie 50 mln. litų neaudituotų nuostolių.

Kol kas neaišku, kas galėtų užimti generalinio direktoriaus postą.

"Oficialių kandidatų į direktoriaus postą dar neturime. Stengsiuosi jų surasti kuo greičiau, tačiau sunku prognozuoti, kiek laiko tai tęsis", dienraščiui teigė susisiekimo ministras Rimantas Didžiokas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Sąžiningas pirkėjas JAV parduotuvei grąžino rastus 10 tūkst. dolerių

Vienoje iš parduotuvių šiaurinėje Niujorko dalyje pirkinių vežimėlyje buvo rasta beveik 10 tūkstančių dolerių.

V. Vasiliauskas: euro zonos augimas – ne toks, kokio norėtųsi

Euro zona po truputį auga, nors augimas nėra toks, kokio visiems norėtųsi. Sako Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Pieno produktų vartotojai galės sužinoti pieno kilmę (2)

Šalies vartotojai jau nuo kitų metų sausio 1-osios galės sužinoti, iš kokioje šalyje primelžto pieno Lietuvoje pagamintus pieno produktus jie valgo.

Belgija vilkina ES ir Kanados prekybos susitarimą (1)

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą įvykusio pasitarimo metu nebuvo prieitas susitarimas dėl Europos Sąjungos ir Kanados prekybos susitarimo, Belgijos Valonijos regionui dar kartą išsakius savo prieštaravimus, praneša BBC.

Euro vertė nukrito į žemiausią lygį nuo kovo mėnesio (16)

Euras nukrito į žemiausią lygį nuo šių metų kovo mėnesio po to, kai ketvirtadienį Mario Draghi pranešė, kad Europos Centrinio Banko (ECB) kiekybinio atpalaidavimo politika nebus „staiga“ nutraukta, praneša „Bloomberg“.