"Lietuvos energijos" privatizavimo patarėjas konsultuos ir pardavėją, ir pirkėją

Tai penktadienį pranešė dienraštis "Verslo žinios".

Konsorciumo dalyviai "Arthur Andersen" ir "McDermott, Will & Emery" yra "Vattenfall" konsultantai Kauno šilumos ūkio modernizavimo projekte.

Pasak dienraščio, šios bendrovės taip pat tvarko "Vattenfall" santykius su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija, kitomis valstybės institucijomis bei tarptautinėmis organizacijomis.

Švedijos bendrovė, kuriai priklauso 10 proc. "Lietuvos energijos" akcijų, anksčiau yra pareiškusi norą restruktūrizuoti ir privatizuoti "Lietuvos energiją.

"Arthur Andersen" ir "McDermott, Will & Emery" kartu su Šveicarijos banku UBS prieš kelerius metus laimėjo "Lietuvos telekomo" privatizavimo patarėjų konkursą.

Ir "Lietuvos telekomo", ir "Lietuvos energijos" privatizavimo patarėjų konkursų komisijai vadovavo Vytenis Junevičius - anksčiau jis buvo tuometinės Europos reikalų ministerijos Privatizavimo departamento direktorius, o dabar - ūkio viceministras.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Vilniuje vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas

Antradienį Vilniuje, „Crowne Plaza“ viešbučio konferencijų salėje, vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas, kuriame rengiasi dalyvauti iki 200 Lietuvos oro transporto politikos ir priežiūros institucijų, šalies bei užsienio transporto ir logistikos, verslo bei finansų konsultacijų ir paslaugų įmonių vadovų ir atstovų. Forumo dalyvius sveikins susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

D. Tuskas: ES ir Kanada tebemano, kad susitikimas dėl prekybos tebėra įmanomas (1)

Europos Sąjungos prezidentas Donaldas Tuskas pareiškė, kad jo ir Kanados premjero Justino Trudeau susitikimas, per kurį turi būti pasirašyta istorinė Bendrijos ir Otavos prekybos sutartis, gali įvykti kaip planuota - ketvirtadienį, nors šio pakto dar nėra pasirašiusi Belgija.

T.Povilauskas: derybose dėl koalicijos „valstiečiai“ turės švelninti pozicijas (1)

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga derėdamasi dėl koalicijos su kitomis partijomis turės sušvelninti savo poziciją dėl valstybės kišimosi į privatų verslą, sako SEB banko vyriausiasis analitikas Tadas Povilauskas, rašo „Verslo žinios“.

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai (1)

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (26)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.