Lietuvos aludarių asociacija turi naują prezidentą

Nuo šiol Lietuvos aludarių asociacijos prezidento pareigas užims Audrius Vidžys.
Buvęs asociacijos viceprezidentas A. Vidžys pakeitė pirmadienį iš prezidento posto atsistatydinusį Petrą Poškų.

P. Poškus atsistatydinimo pareiškimą dėl kai kurių alaus bendrovių vadovų kritikos buvo parašęs jau prieš porą savaičių. Atsisakęs pareigų, jis tebepriklausys Aludarių asociacijos tarybai.

"Vadovaujant asociacijai, buvo sunku suderinti didžiųjų alaus daryklų, kurias valdo užsienio kapitalas, ir smulkiųjų aludarių interesus", dienraščiui "Lietuvos rytas" teigė P. Poškus.

Pasak P. Poškaus, gali būti, kad smulkieji aludariai, valdomi lietuviško kapitalo, gali kurti savo organizaciją.

Pirmadienį Aludarių asociacijos susirinkime taip pat buvo svarstomas Akcizų įstatymo pakeitimo projektas, pagal kurį alaus akcizas priklausys nuo alkoholio kiekio aluje. Savo nuomonę šiuo klausimu aludariai ketina pareikšti šios savaitės pabaigoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (26)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (30)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (102)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.