Lietuviška mėsa tinka "McDonald's"

 (10)
"Klaipėdos maisto" dukterinės įmonės "Vilkė" mėsa pripažinta tinkama "McDonald's" restoranams.
Veterinarijos ekspertai iš Lenkijos patvirtino, kad iš "Vilkės" bus galima tiekti jautienos skerdienų ketvirčius "McDonald's" restoranų tinklui.

Iki šiol Lietuvoje esantys restoranai, nepaisydami gana didelių importo muitų, savo gaminiams naudojo importuotą mėsą.

Pasak "Klaipėdos maisto" komercijos direktoriaus Nerijaus Kuzmos, svarbiausia yra formalus kokybės atitikimo pripažinimas. "Tai yra pagrindas su "McDonald's" restoranais Lietuvoje pradėti derybas dėl mėsos tiekimo", teigė N. Kuzma.

"Vilkė", palankiai įvertinta ES veterinarijos specialistų, dabar laukia, kada jai bus suteiktas Europos veterinarijos numeris. Tai lietuviškiems mėsos produktams atvertų kelią į didelę ir mokią Europos rinką.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Skyrienė: ketinimus atidėti Darbo kodekso įsigaliojimą vertinu neigiamai (15)

Užsienio investuotojus Lietuvoje vienijančio Investuotojų forumo vadovė Rūta Skyrienė sako kol kas nežinanti, ko tikėtis iš Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS), tačiau ji neigiamai vertina partijos lyderių kalbas apie galimybę stabdyti naujojo Darbo kodekso įsigaliojimą.

Doleris artėja prie aukščiausio devynių mėnesių lygio (1)

Europos akcijos pamažu brangsta, o doleris artėja prie aukščiausio lygio per pastaruosius devynis mėnesius, praneša „Reuters“.

S. Jakeliūnas jau planuoja reformas: paliestų daugiau nei milijoną gyventojų (130)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas DELFI papasakojo apie pirmuosius darbus, kuriems teiktų prioritetą, jei užimtų šį postą.

R. Karbauskis imsis taisyti vieną paskutinių A. Butkevičiaus sprendimų (68)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbaukis sako, kad naujasis Darbo kodeksas yra klaida ir Seimas turės grįžti prie jo.

„Lidl“ kviečia architektus teikti idėjas dėl buvusio policijos pastato (8)

„Lidl Lietuva“ kartu su Lietuvos architektų sąjunga skelbia biurų parko Giraitės g. 3 Vilniuje architektūrinių pasiūlymų konkursą, rengiamą bendradarbiaujant su Kultūros paveldo departamentu prie Kultūros ministerijos bei Vilniaus miesto savivaldybe, rašoma bendrovės pranešime spaudai.