Lietuva įveikė Rusijos krizę

 (23)
Dokumentą Vilniuje pasirašė Lietuvos ūkio ministras ir EK Ekonomikos ir finansų reikalų generalinio direktorato vadovas Džiovani Ravasio (Giovanni Ravasio).

"Šio dokumento tikslas – nustatyti pagrindines ūkio vidutinės trukmės plėtros gaires baigiant pereinamąjį ekonomikos laikotarpį ir pasirengiant Lietuvos narystei Europos Sąjungoje", – sakė ministras p. Milaknis.

Dokumente minimas makroekonominių veiksmų planas, kuris užtikrintų visišką numatytos ekonominės politikos vykdymą. Šios politikos vykdymas bus reguliariai vertinamas remiantis Europos Sutartimi. Bendrasis vertinimas taps Lietuvos ekonomikos pažangos ir vidutinės trukmės ekonominės politikos prioritetų vertinimo pagrindu.

Ministras pasidžiaugė, kad šiuo dokumentu pripažinta Lietuvos pažanga stabilizuojant šalies ūkį ir įgyvendintas struktūrines reformas, įvertintas nacionalinės valiutos ir bankų sektoriaus stabilumas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (27)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (23)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (109)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (65)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.