Latvijos žemdirbiai kompensacijų negaus

 (2)
Latvijos vyriausybė nusprendė neskirti lėšų kompensacijoms žemdirbiams dėl pavasario šalnų ir sausros patirtų nuostolių.
Tai pranešė Latvijos žemdirbystės ministras Atis Slakteris.

"Pinigų vyriausybė realiai nežadėjo ir kol kas nežada", pareiškė ministras.

Jo žodžiais, žemdirbiams vertėtų apdrausti pasėlius, ir ministerija ateityje skatins žemdirbius tai daryti.

Kartu ministras pareiškė, jog ministerija pasistengs surasti lėšų iš savo rezervų, kad bent kiek finansiškai padėtų dėl šio gamtos kuriozo labiausiai nukentėjusiems žemdirbiams, tačiau šiam tikslui planuojamos skirti sumos ministras nesiryžo nurodyti.

Latvijos vyriausybė šalies žemdirbių dėl pavasario šalnų ir sausros patirtus nuostolius vertina 3,53 mln. latų (apytikriai 23,1 mln. litų). Anksčiau planuota padengti kiek daugiau nei trečdalį šios sumos - kompensacijoms skirti 1,06 mln. latų (beveik 7 mln. litų).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Iš pareigų traukiasi EK vicepirmininkė

Europos Komisijos (EK) vicepirmininkė, Bulgarijos deleguota Europos finansinių programų ir biudžeto komisarė Kristalina Georgieva traukiasi iš pareigų, praneša EK.

Belgijoje Valonijos parlamentas patvirtino ES ir Kanados prekybos sutartį

Belgijoje Valonijos regiono parlamentas penktadienį pritarė svarbiai ES ir Kanados vadinamajai Išsamiosios ekonomikos ir prekybos sutarčiai (Comprehensive Economic and Trade Agreement, CETA) po tikro derybų maratono, kuris baigėsi kompromisu, atvėrusiu kelią Europos Sąjungai pasirašyti šį paktą.

Daugiau kaip 0,5 mln. eurų iššvaistęs įmonės vadovas neteko laisvės (27)

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už iššvaistytą didelės vertės įsiskolinusios ir prie bankroto ribos atsidūrusios bendrovės turtą 61 metų P. J. skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, rašoma Klaipėdos apygardos teismo pranešime spaudai.

JAV ekonomikos augimas – sparčiausias per dvejus metus (13)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį augo sparčiausiai per dvejus metus, atskleidė pirminiai duomenys. Apie tai praneša BBC.

Kokių priemonių imtis įsigijus nekokybišką prekę (3)

Lietuviai labai kuklūs ir nesikreipia dėl nekokybiškų prekių ar paslaugų, tikėdami, kad jų garantija – vos 14 dienų.