"Land Rover" parduodamas bendrovei "Ford"

Ketvirtadienį pranešta ir apie sprendimą nuostolingai dirbančius "Rover" padalinius parduoti Jungtinės Karalystės bendrovei "Alchemy Partners".

"Ford Motor" vykdomasis direktorius Jacques'as Nasseras (Žakas Naseras) kiek anksčiau sakė, jog sandorio dėl "Land Rover" pirkimo įgyvendinimas prasidės jau trečiąjį ketvirtį, jei tik jam neprieštaraus Europos Komisija.

BMW teigimu, bendrovė "Land Rover" bus parduota per 2-3 mėnesius. Be to, BMW pridūrė, jog minėtas "Rover" padalinys nuostolingai dirbo ir 1999-aisiais finansiniais metais.

BMW vykdomasis direktorius Joachimas Wilbergas (Joachimas Vilbergas) spaudos konferencijoje sakė, kad bendrovės problemos dėl "Rover" augo ne tik dėl išaugusio svaro sterlingų kurso, bet ir dėl neapibrėžto Jungtinės Karalystės vyriausybės požiūrio į narystę Europos ekonominėje ir pinigų sąjungoje.

"Rover" grupės pardavimai 1999-aisiais smuko 25 proc., o svaro sterlingų kursas išaugo 12 procentų.

Atskleisti derybų su "Alchemy" detales J. Willbergas atsisakė. Paklaustas apie gandus, neva Vokietijos bendrovę BMW galėtų perimti kokia nors stambesnė automobilių bendrovė, vykdomasis direktorius pareiškė, jog "BMW neparduodama".

Pasak jo, BMW grynasis pelnas šiais finansiniais metais turėtų būti didesnis nei 663 mln. eurų, tačiau jis pabrėžė, kad kol sandoris dėl "Rover" pardavimo "Alchemy" nebus užbaigtas, Vokietijos bendrovė vis dar patirs nemažos žalos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (3)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (8)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (15)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (57)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.