LAL lėktuvas sugrįžo į Vilnių

Į Vilnių parskraidintas Londone prieš 12 dienų sulaikytas "Lietuvos avialinijų" (LAL) lėktuvas "Boeing 737-500".
Navigacijos mokesčius renkančiai "Eurocontrol" tarnybai atšaukus lėktuvo areštą, šeštadienį jis buvo parskraidintas į Vilnių.

Lėktuvas Hitrou oro uoste buvo sulaikytas vasario 1 dieną dėl laiku LAL nesumokėtų navigacinių mokesčių.

LAL generalinio direktoriaus pavaduotojas Romas Gėgžnas BNS korespondentui sakė, jog LAL bandys aiškintis, kokia turi būti lėktuvo sulaikymo procedūra. LAL piktinasi tuo, jog "Eurocontrol" tarnyba, sprendimą sulaikyti LAL lėktuvą priėmė sausio mėnesį, tačiau apie tai nepranešė LAL.

Vasario 1 dieną sulaikius lėktuvą, LAL ir "Eurocontrol" ilgai nesutarė dėl skolos dydžio - "Eurocontrol" pateikė sąskaitas 800 tūkst. eurų sumai, LAL tikino, kad bendrovė skolinga 566 tūkst. eurų.

Manoma, kad už priverstinį lėktuvo stovėjimą Hitrou oro uoste LAL teks sumokėti mažiausiai 10 tūkst. svarų sterlingų.

LAL specialistai atsisako paskelbti, kiek nuostolių bendrovė patyrė, kad lėktuvas 12 dienų negalėjo skraidyti reguliariais reisais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas (4)

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Ką darys su būsimų pensininkų sukauptu turtu (248)

Šiuo metu per milijoną dirbančiųjų kaupia pensiją antros pakopos pensijų fonduose, kurių turtas vertinamas milijardais eurų. Ką su šiais pinigais ir pačiu pensijų kaupimu planuoja daryti Seimo rinkimuose daugiausia balsų laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)?

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (18)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.