"Kraft Jacobs Suchard Lietuva" keičia pavadinimą

 (1)
Toks sprendimas priimtas akcininkų susirinkime kovo pabaigoje.

Naujas įmonės pavadinimas bus pradėtas naudoti jį užregistravus Lietuvos įstatymų numatyta tvarka.

"Tai kompanijos "Kraft Foods International" platesnės vidinės programos dalis, kurios tikslas - įtvirtinti vieną viziją ir identitetą visuose tarptautinės kompanijos padaliniuose pasauliniu mastu", teigiama pirmadienį išplatintame pranešime spaudai.

1999 metais pasaulinės maisto produktų korporacijos apyvarta siekė 26,7 mlrd. JAV dolerių, pelnas - 4,4 mlrd. JAV dolerių. "Kraft Foods International" įvairiose šalyse yra konditerijos, kavos, sūrio, bakalėjos gaminių lyderė.

Bendrovės "Kraft Jacobs Suchard Lietuva", keičiančios pavadinimą į "Kraft Foods Lietuva", apyvarta pernai buvo 212 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (21)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (13)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (150)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.