Koncerno "LUKoil" skolos - 2 mlrd. JAV dolerių

 (2)
Rusijos naftos koncerno "LUKoil" skolos, įskaitant nebalansinius įsiskolinimus, siekia 2 mlrd. JAV dolerių.
Tai antradienį Maskvoje vykstančioje tarptautinėje investicijų konferencijoje "Rusija: 2000-ieji metai. Žvilgsnis į ateitį" pranešė "LUKoil" viceprezidentas Leonidas Fedunas.

Jo žodžiais, nebalansinius įsiskolinimus sudaro įvairios garantijos, kurios nėra tiesioginiai įsipareigojimai, tačiau Vakarų auditoriai juos laiko skola.

L. Feduno teigimu, koncernas "LUKoil" vykdo labai atsargią skolinimosi politiką ir skolinasi išimtinais atvejais, konkretiems projektams finansuoti.

"LUKoil" ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas pirmadienį pasirašė sutartį, pagal kurią Rusijos naftos milžinei trejiems metams suteikiama 150 mln. JAV dolerių paskola už naftos eksporto garantijas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Finansų ministrė: „Jonvabaliai" – iniciatyva, auginanti atsakingą požiūrį

Antradienį finansų ministrė Rasa Budbergytė padėkojo partneriams - iniciatyvos „Jonvabaliai", laimėjusios Europos Komisijos (EK) „RegioStars 2016" apdovanojimą, kūrėjams. Pasak ministrės, bendromis pastangomis pasiektas rezultatas džiugina - durys į ES lėšomis įgyvendinamus projektus visuomenei atvertos plačiau.

Doleris stiprėja, nafta pinga (8)

Doleriui stiprėjant, euro vertė krenta, o nafta pinga, skelbia „Reuters“.

Prezidentė atleido I. Šimonytę iš Lietuvos banko (38)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė iš Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininko pavaduotojos pareigų atleido į Seimą išrinktą Ingridą Šimonytę.

Laukiama sprendimo dėl „Heathrow“ plėtros

Seniai lauktas vyriausybės sprendimas dėl oro uosto plėtros netrukus bus paskelbtas, ir, atrodo, kad šįkart laimė nusišypsos „Heathrow“. Apie tai praneša BBC.

Euro zonos šalys pritarė 2,8 mlrd. eurų išmokai Graikijai (2)

Euro zonos pareigūnai antradienį pranešė pritarę 2,8 mlrd. eurų išmokai Graikijai iš trečiojo rimtų finansinių sunkumų krečiamos šalies gelbėjimo paketo.