"Klaipėdos nafta" samdys finansinį patarėją

 (1)
Bendrovė "Klaipėdos nafta" ketina samdyti finansinį patarėją, kuris patartų, iš kur gauti lėšų terminalo rekonstrukcijai baigti bei išspręsti kitas įmonės finansines problemas.
Konsultantai turės nuspręsti, ar "Klaipėdos naftai" verta leisti naują iki 80 mln. litų akcijų emisiją, kuriai kovo pabaigoje jau pritarė terminalo akcininkai.

Finansinio patarėjo konkurso sąlygas "Klaipėdos naftos" valdyba numato svarstyti gegužės 16 dieną.

"Patarėjas turės pateikti alternatyvius siūlymus, kokiu būdu galima pritraukti lėšų - ar iš akcijų emisijos, ar iš obligacijų, ar restruktūrizavus esamas skolas. Tada valdyba nuspręs, kuris variantas yra priimtinas. Reikia žiūrėti, kuris kelias gauti lėtų yra efektyviausias ir pigiausias", BNS sakė "Klaipėdos naftos" valdybos pirmininkė, Ūkio ministerijos Energetikos išteklių departamento direktoriaus pavaduotoja Viktorija Babičienė.

Ji teigė nesanti įsitikinusi, kad naujas akcijas tikrai būtina leisti.

Ankstesnė šiemet sėkmingai dirbančios "Klaipėdos nafta" valdyba norėjo išleisti naują akcijų emisiją, kad gautų pinigų terminalo rekonstrukcijai užbaigti bei atsiskaityti su kai kuriais akcijas pardavusiais, bet negavusiais pinigų akcininkais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (815)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (233)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (9)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (5)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.