"Klaipėdos maistui" gresia sankcijos prieš savivalę

Klaipėdos viršininko administracija konsultuosis su Žemės ūkio ministerijos specialistais dėl sankcijų "Klaipėdos maisto" savivalei pažaboti.
Pasak Klaipėdos apskrities viršininko Laisvūno Kavaliausko, bus svarstoma galimybė patikrinti, ar vykdomi fabriko licencijos reikalavimai, ir nutraukti subsidijų mokėjimą.

Jau kelis mėnesius apskrities viršininko administracija gaudavo ūkininkų skundų dėl neteisingo mokesčių už gyvulių transportavimą ėmimo.

Pasak L. Kavaliausko, "Klaipėdos maisto autotransportas" neturėjo teisės iš ūkininkų imti mokesčių už transportavimą, jei gyvuliai buvo vežami iš vietovių, nuo fabriko nutolusių ne didesniu kaip 60 kilometrų spinduliu.

Anot apskrities viršininko apskrities departamentų vadovai patikrino ūkininkų skunduose nurodytus atstumus ir užfiksavo pažeidimų.

Tačiau, kai kurie mėsos fabriko vadovai nenori su tuo sutikti. "Jeigu bus vienas kitas pažeidimas, tada ir aiškinsimės, o kol kas jų nenustatyta", BNS sakė "Klaipėdos maisto" generalinio direktoriaus padėjėjas Vladas Baltuška.

Pasak L. Kavaliausko, mėsos fabriko vadovai "bando nusimesti atsakomybę" ir liepia kreiptis į mokesčius už transportavimą ėmusios įmonės vadovus.

Gyvuliai iš gyventojų buvo išvežami "Klaipėdos maisto autotransporto", kurio akcininkas yra "Klaipėdos maistas", transportu.

Nuo sausio 8 dienos "Klaipėdos maistas" nebesuperka iš gyventojų gyvulių. "Mes turime savo dukterinę įmonę, kuri mus pilnai aprūpina skerdiena", BNS sakė V. Baltuška.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą (2)

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Iš pareigų traukiasi EK vicepirmininkė

Europos Komisijos (EK) vicepirmininkė, Bulgarijos deleguota Europos finansinių programų ir biudžeto komisarė Kristalina Georgieva traukiasi iš pareigų, praneša EK.

Belgijoje Valonijos parlamentas patvirtino ES ir Kanados prekybos sutartį (4)

Belgijoje Valonijos regiono parlamentas penktadienį pritarė svarbiai ES ir Kanados vadinamajai Išsamiosios ekonomikos ir prekybos sutarčiai (Comprehensive Economic and Trade Agreement, CETA) po tikro derybų maratono, kuris baigėsi kompromisu, atvėrusiu kelią Europos Sąjungai pasirašyti šį paktą.

Daugiau kaip 0,5 mln. eurų iššvaistęs įmonės vadovas neteko laisvės (36)

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už iššvaistytą didelės vertės įsiskolinusios ir prie bankroto ribos atsidūrusios bendrovės turtą 61 metų P. J. skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, rašoma Klaipėdos apygardos teismo pranešime spaudai.

JAV ekonomikos augimas – sparčiausias per dvejus metus (27)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį augo sparčiausiai per dvejus metus, atskleidė pirminiai duomenys. Apie tai praneša BBC.