Ketvirtadienį prasidės remonto ir statybos paroda

Ketvirtadienį į "Litexpo" parodų rūmus Vilniuje pakvies remonto ir statybos paroda "Resta 2000".
7-oji tarptautinė tradicinė paroda užims pagrindinius ir du laikinuosius "Litexpo" paviljonus, iš viso 26 tūkst. kvadratinių metrų.

"Litexpo" direktorius Aloyzas Tarvydas antradienį spaudos konferencijoje sakė, kad ši paroda nuolat auga: ji pritraukia daugiau dalyvių ir užima didesnius plotus. Šiemet parodų centras, anot A. Tarvydo, negalėjo sutalpinti visų norinčiųjų joje dalyvauti.

Šiemet "Restoje", veiksiančioje balandžio 27-30 dienomis, dalyvaus rekordiškai daug dalyvių - 529 bendrovės iš 11 pasaulio šalių.

Lietuvai parodoje atstovaus 460 dalyvių, iš jų 98 - gamintojai. Tačiau šiemet šalies gamintojų yra mažiau. Kaip ir dera pavasarį, renginys labiau skirtas remontui ir statybų paslaugoms.

"Litexpo" dar vieną statybos parodą rengia rudenį.

Pagal tematiką "Restos" dalyviai pasiskirstė į statybos ir apsauginių medžiagų, stogo dangų, langų ir durų, elektros instaliacijos, santechnikos, statybos bei remonto įrangos gamintojus, taip pat interjero apdailos, remonto paslaugų, projektavimo bendroves.

Parodos metu vyks konferencijos, seminarai ir kiti renginiai. Ketvirtadienį 11.15 val. "Litexpo" konferencijų salėje ir penktadienį 9 val. Aplinkos ministerijoje vyks tarptautinė konferencija "Langų modernizavimas Baltijos šalyse: problemos ir galimybės". Penktadienį 9.30 val. parodų rūmuose bus dar viena konferencija - "Prancūzijos statybinės ir apdailos medžiagos: kokybė ir nauji sprendimai".

Šiuo metu Lietuvoje gauti socialinę paramą būstui pageidauja apie 14 tūkst. šeimų, o ja pasinaudoti per metus gali tik 600 šeimų. Iš norinčiųjų paramos būstui 21 proc. šeimų yra Vilniuje, 16 proc. - Kaune.

Iš viso į gyvenamųjų namų statybą pernai investuota 450 mln. litų, iš jų valstybės investicijos siekė tik 37 mln. litų. 1999 metais Lietuvoje pastatyta 1750 gyvenamųjų namų, iš jų 1650 individualių namų, 99 daugiaaukščiai ir 1 bendrabutis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (11)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (116)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.