„Kempinski” viešbutis išrinktas geriausiu Europoje

 (42)
„Kempinski” viešbutis išrinktas geriausiu Europoje
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutis tapo vienu iš dešimties geriausių naujų pasaulio ir Europos viešbučių. Didžiausias pasaulyje kelionių puslapis „TripAdvisor“ jį išrinko į „karštųjų“ naųjų viešbučių kategoriją (Hot New Hotels), kur geriausiųjų viešbučių Europoje sąraše Vilniaus „Kempinski Hotel Cathedral Square“ užima pirmąją, o pasaulyje - penktąją vietą.

„TripAdvisor“ pranešime spaudai teigiama, kad į sąrašą įtraukti ir įvertinti 33 viešbučiai iš 18 pasaulio šalių, kurie buvo atidaryti nuo 2012 iki 2013 m. birželio mėn. ir surinko ne mažiau kaip 30 svečių atsiliepimų. Šie viešbučiai svečiams buvo labiausiai įsimintini ir pelnė ne mažiau kaip keturis iš penkių galimų svečių įvertinimo taškų „TripAdvisor“ internetiniame puslapyje.

„Kelionių puslapis „TripAdvisor“ identifikavo naujus viešbučius, kurie mūsų bendruomenei paliko neišdildomą įspūdį nuo to laiko, kai pirmą kartą atvėrė duris,“ - pranešime teigia „TripAdvisor“ marketingo vadovė Barbara Messing.

„Suteiktas apdovanojimas yra puikus pasiekimas, nes nėra lengva tapti vienu iš 10 „TripAdvisor“ išrinktų „karščiausių“ naujų viešbučių, kurių pasiekimai priklauso nuo apsilankiusiųjų juose svečių įvertinimų, - teigia „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbučio direktorius Noelis Attardas. - Čia atsižvelgiama ir į architektūrinę vertę, istoriniam pastatui tapus prabangiu viešbučiu, ir į aukštos klasės aptarnavimą, kuris susideda iš visų komandos narių dėmesingumo bei atidumo detalėms, privalomoms šioje industrijoje. Po to, kai šiais metais patekome į „Condé Nast Traveler“ skelbiamų geriausių naujų viešbučių sąrašą, mes ypač džiaugiamės šiuo dar vienu įvertinimu, reiškiančiu, kad visi komandos nariai prisideda prie viešbučio sėkmės.“

„Kempinski Hotels“, įkurta 1987 m., yra seniausia Europoje prabangių viešbučių grupė.

Šiuo metu „Kempinski“ valdo 80 penkių žvaigždučių viešbučių 30-yje šalių ir toliau vykdo savo tinklo plėtrą Europoje, Vidurio Rytų regione, Afrikoje ir Azijoje. Tinklas vienija istorinio paveldo pastatus, aukščiausius apdovanojimus pelniusius miesto viešbučius, išskirtinius kurortus ir prestižines rezidencijas. „Kempinski“ yra Tarptautinio viešbučių aljanso („Global Hotel Alliance“) – didžiausio pasaulyje nepriklausomų viešbučių aljanso – vienas iš įkūrėjų.

„TripAdvisor“ yra didžiausias pasaulyje kelionių puslapis. Šis internetinis puslapis jungia didžiausią pasaulyje keliautojų bendruomenę – 260 milijonų kiekvieną mėnesį apsilankančių vartotojų ir daugiau nei 100 milijonų jų nuomonių, įvertinant 2.7 milijonus apgyvendinimo vietų, restoranų bei pramogų. Internetinis puslapis veikia 34 pasaulio šalyse.

www.DELFI.lt
 
42
Registruoti (0) Anonimiški (42)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Analitikas: tai tik lašas Rusijos sunkumų jūroje (21)

2015 sausio mėn. 27 d. 23:22
Analitikas: tai tik lašas Rusijos sunkumų jūroje
AP/Scanpix
Agentūrai „Standard & Poor's“ iki „niekinio“ lygio sumažinus Rusijos skolinimosi reitingą, Maskvos pareigūnai aiškina, kad tai padaryta tiesiogiai įsakius Jungtinėms Valstijoms.

Skandalą sukėlęs V. Andriukaitis: atsakomybę turi prisiimti ir D. Grybauskaitė (254)

2015 sausio mėn. 27 d. 21:10
Dalia Grybauskaitė, Vytenis Povilas Andriukaitis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lietuvos deleguotas sveikatos ir maisto saugos eurokomisaras Vytenis Andriukaitis piktinasi prezidentės patarėjos Virginijos Būdienės pareiškimais, esą būtent jis turi prisiimti atsakomybę už Briuselio pasiūlymą Maskvai derėtis su valstybėmis dėl maisto produktų embargo panaikinimo.

Klaida Prancūzijai kainuos daugiau nei 1 mlrd. eurų (7)

2015 sausio mėn. 27 d. 20:52
Klaida Prancūzijai kainuos daugiau nei 1 mlrd. eurų
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Prancūzija turės grąžinti 1,07 mlrd. eurų gautos žemės ūkio sektoriaus paramos Europos Sąjungai (ES). Ši suma šaliai buvo skirta per klaidą arba sukčiavus duomenų srityje, antradienį pareiškė Europos Komisijos pareigūnai.

Plūstančių turistų nesustabdė net Ebola

2015 sausio mėn. 27 d. 20:17
Plūstančių turistų nesustabdė net Ebola
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Visame pasaulyje registruojamų turistų skaičius 2014-aisiais perkopė 1,1 mlrd. ribą, t. y., palyginti su ankstesniais metais, išaugo 4,7 proc. Apie tai praneša BBC, remdamasi antradienį Junginių Tautų (JT) pateikiama ataskaita.

Sprendimas, kuris pradžiugins atsiskaitinėjančius banko kortelėmis (75)

2015 sausio mėn. 27 d. 20:10
Sprendimas, kuris pradžiugins atsiskaitinėjančius banko kortelėmis
AP/Scanpix
Mokesčiai už atsiskaitymą banko kortelėmis visoje Europos Sąjungoje (ES) turėtų būti vienodi ir mažesni negu dabar.