Kauno taryba nedrįso padidinti šilumos kainos

 (1)
Šį klausimą Kauno valdžia paliko spręsti Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai, kuri posėdžiaus kitą savaitę.

Anksčiau Kauno taryba pritarė, kad skolose skendinti bendrovė "Kauno energija" padidintų tarifą iki 12,84 cento. Tačiau Kainų komisija leido didinti jį tik iki 11,98 cento už kWh.

Kauno taryba anksčiau jau pritarė, kad daugiau nei 200 mln. litų skolų turinti "Kauno energija" 15-kai metų būtų išnuomota Švedijos koncernui "Vattenfall".

Kol kas nuomos sutartis nepasirašyta, nes jai nepritarė "Vattenfall" valdyba. Šį klausimą ji ketina svarstyti balandžio mėnesį. Gali būti, kad švedai laukia savivaldybių rinkimų rezultatų.

Kauno tarybos narė Nijolė Ragauskienė siūlė palaukti "Kauno energijos" audito ir kontrolės rezultatų, o tuomet kalbėti apie kainų didinimą.

Socialdemokrato Rimanto Ruzo nuomone, tarybos dauguma - konservatoriai nustekeno "Kauno energiją", o dabar svarbų klausimą palieka spręsti kainų komisijai.

Jeigu Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pritars naujam tarifui, jis įsigalios nuo balandžio 1 dienos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (14)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (73)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.