Kaune turėtų išaugti didelis prekybos centras

 (4)
Individuali įmonė iš Vokietijos "Werrner Pfeifer" į prekybos centro statybą Kaune ketina investuoti 100 mln. Vokietijos markių.
Prekybos ir laisvalaikio centro Vytėnuose investicinis projektas trečiadienį buvo pristatytas Kauno apskrities viršininko administracijoje.

"Werrner Pfeifer" vien statyboms Kauno miesto teritorijoje ketina investuoti 100 mln. Vokietijos markių. Pagal sutartį, kuri buvo pasirašyta po dvejų metų derybų, statybos turi būti pradėtos liepos 1 dieną, o visas prekybos kompleksas pastatytas per trejus metus.

Pagal sutartį vokiečiai, laiku nepradėję statybų, Kauno savivaldybei kas mėnesį privalės mokėti 2,6 tūkst. litų delspinigių.

Naujasis centras būtų vienas moderniausių centrų Baltijos šalyse, o prekybos plotas jame siektų 19 tūkst. kvadratinių metrų. Planuojama įrengti maisto produktų, statybinių medžiagų bei kitas specializuotas parduotuves.

Laisvalaikio centre Vytėnuose taip pat ketinama įrengti boulingo salę, kino teatrą bei teikti įvairias paslaugas.

Vokiečiai taip pat įsipareigojo šalia centro pastatyti viaduką.

Neoficialiais paskaičiavimais, pradėjus veikti prekybos ir laisvalaikio centrui, atsiras 700-800 naujų darbo vietų.

"Werrner Pfeifer" turi 8 panašius centrus Vokietijoje ir vieną Lenkijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (16)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (14)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (90)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (61)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.