Kaune šiluma vis dėlto brangs

 (3)
Vakar paskutiniame šios kadencijos Kauno miesto tarybos posėdyje buvo svarstomas didžiulį atgarsį visuomenėje sukėlęs ir ypač aktualus kauniečiams šilumos pabrangimo klausimas.

Taryba turėjo patvirtinti SPAB "Kauno energija" tiekiamos centralizuotos šilumos kainą 11,98 ct už 1 kWh be pridėtinės vertės mokesčio. Už šio tarifo patvirtinimą iš 32 tarybos narių balsavo tik 3, prieš - 19, o 14 susilaikė.

Tačiau tai nereiškia, kad naujos šilumos kainos neįsigalios. Mat Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) turi teisę vienašališkai, be tarybos pritarimo patvirtinti naują tarifą, o tai greičiausiai bus padaryta jau kitą savaitę.

Pasak SPAB "Kauno energija" generalinio direktoriaus R.Juozaičio, kitos išeities VKEKK neturi - "Kauno energija" kas mėnesį patiria apie 10 mln. Lt nuostolių. Taigi nuo balandžio 1 d., paskutinį šildymo sezono mėnesį, 1 kWh kainuos 11,98 ct.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (29)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (25)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (109)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (68)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.