"Kalnapilis" pradėjo pilstyti "ledo" alų

Šį savaitgalį Panevėžio bendrovė "Kalnapilis" įsiveržia į šalies rinką su naujos kartos alumi - "Kalnapilis in Ice".
Tai jau šešta nauja alaus rūšis, kurią alaus darykla pristato mažiau per mažiau kaip mėnesį. Iš viso "Kalnapilis" gamina 7 rūšių alų.

"Kalnapilis in Ice" ("ledo" alus) turėtų padaryti perversmą alaus rinkoje, nes Lietuvoje toks alus negaminamas", BNS teigė "Jungtinio alaus centro", platinančio "Kalnapilio" ir "Utenos alaus" produkciją, atstovė ryšiams su visuomene Rita Mikailienė.

Pasak jos, naujasis alus yra 5 proc. stiprumo, truputį salstelėjęs, skaniausias gerti 4-6 laipsnių temperatūros. Toks alus nemėgsta tiesioginių saulės spindulių ir didelių temperatūros svyravimų.

"Ledo" alų siūloma gerti tiesiog iš butelio, todėl jis bus pilstomas į 0,33 litro talpos patogius laikyti rankoje šviesios spalvos butelius.

Originalus ir "ledo" alaus butelio kamštelis, kuris nuimamas tiesiog pirštu. "Toks kamštelis yra naujovė Lietuvos alaus rinkoje, todėl ant nugarinės alaus etiketės atspausdintame piešinėlyje parodyta, kaip kamštelį nuimti", sakė R. Mikailienė.

"Ledo" alus pasaulio alaus rinkose pasirodė tik devintojo dešimtmečio pradžioje. "Labatt in Ice" ir "Molson Canadian Ice" alus 1993 metų pavasarį pasirodė Kanadoje. 1994 metai buvo pavadinti naujuoju ledo amžiumi alaus pramonėje, nes tuo metu rinkoje pasirodė per 40 "ledo" alaus rūšių.

"Šiandien ši modernaus alaus rūšis užima maždaug 5 proc. pasaulio alaus rinkos. "Ledo" alų ypač mėgsta jaunimas ir atvira, ekspresyvų gyvenimo būdą pripažįstanti visuomenės dalis", teigė R. Mikailienė.

Gamybos modernizavimui "Kalnapilis" jau yra investavęs 160 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (1)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (6)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

Neturintiems namų – naujas projektas (55)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.

Sąžiningi pirkėjai JAV parduotuvei grąžino rastus 10 tūkst. dolerių (1)

Vienoje iš parduotuvių šiaurinėje Niujorko dalyje pirkinių vežimėlyje buvo rasta beveik 10 tūkstančių dolerių.