"Kalnapilis" keičia vadovus ir strategiją

Viena pirmaujančių šalies alaus bendrovių "Kalnapilis" keičia vadovus bei įmonės strategiją.
Nuo šių metų kovo 21 dienos 25 metus "Kalnapilio" generaliniu direktoriumi dirbęs Lionginas Mackevičius įmonės vadovo kėdę užleis iki šiol gamybos direktoriaus pareigas ėjusiam Remigijui Šydeikiui.

Iš viso 38 metus Panevėžio įmonėje dirbęs L. Mackevičius liks valdybos narys bei konsultantas.

"Iš vadovo pareigų pasitraukiu visiškai ramus dėl "Kalnapilio" ateities. Pagal pastarųjų metų rezultatus esame moderniausia ir didžiausia alaus darykla ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse", dienraščiui "Lietuvos rytas" teigė L. Mackevičius.

Šį pavasarį keisis ir įmonės strategija. Alaus darykla ketina pristatyti visai naują alaus rūšių "šeimą".

"Tai bus nauja "Kalnapilio" alaus šeima, o senosios pamažu ar staiga turėtų nelikti", kalbėjo bendrovės "Jungtinis alaus centras" generalinis direktorius Arūnas Jarmolavičius.

Dienraščio žiniomis, šį pavasarį rinkoje turėtų pasirodyti vadinamasis ledo alus ("Ice Beer"). Tokio alaus fermentacijos metu skystis trumpam užšaldomas, kol atsiranda ledo, kuris vėliau pašalinamas. Teigiama, kad "Ice Beer" alus labiau koncentruoto skonio ir mažiau vandeningas.

Pernai "Kalnapilis" tarp didžiausių šalies alaus daryklų buvo antras ir užėmė 23 proc. šalies alaus rinkos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (201)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (8)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (1)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.

„Swedbank“ keičia paslaugų kainodarą (154)

Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, naujos kartos bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma pranešime spaudai.