"Kalnapilis" išmokės 7 proc. dividendus

Už vieną 1 lito nominalios vertės akciją bus išmokėta 7 centai dividendų, iš viso 1,779 mln. litų.

Pernai "Kalnapilis" akcininkams mokėjo 16 centų dividendus.

Alaus daryklos darbuotojų premijoms bus skirta 554 tūkst. litų. Visa kita 1999 metais uždirbto pelno dalis bus perkelta į nepaskirstytiną pelno rezervą.

Pelno paskirstymui "Kalnapilio" visuotinis akcininkų susirinkimas pritarė antradienį.

Panevėžio bendrovė pernai gavo 10,23 mln. litų audituoto grynojo pelno, o jos apyvarta buvo 96,787 mln. litų.

"Kalnapilio" akcininkų susirinkimas taip pat išrinko naują 5 asmenų valdybą. Po susirinkimo posėdžiausianti bendrovės valdyba turėtų išsirinkti pirmininką.

Akcininkai taip pat suteikė įmonės generaliniam direktoriui papildomus įgaliojimus išnuomoti įmonės turtą, neviršijantį 1/20 bendrovės įstatinio kapitalo, derėtis su bankais dėl paskolų ir su audito bendrove KPMG sudaryti sutartį.

Skandinavijos koncernas "Baltic Beverages Holding" valdo 86,3 proc. bendrovės akcijų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Finansų ministerija išpirko dalį brangios skolos (4)

Finansų ministerija antrinėje rinkoje anksčiau laiko išpirko 200 mln. JAV dolerių nominaliosios vertės obligacijų, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

R. Budbergytė ragina naują valdžią nepabloginti 2017-ųjų biudžeto (4)

Europos Komisijai pareikalavus Lietuvos pasiaiškinti dėl 2017 metų biudžeto projekto, finansų ministrė Rasa Budbergytė teigia, kad Komisija nori papildomos informacijos dėl Vyriausybės prašomos išimties - didesnio deficito, nuo kitų metų įgyvendinant naują socialinį modelį.

Prekybos tinklas imasi akcijos prieš pažeidimą darančius alkoholio pirkėjus (6)

Daugiausia parduotuvių vienijantis įmonių aljansas „Aibė“ ėmėsi socialinės iniciatyvos – savo narių parduotuvėse skatina suaugusius asmenis nepirkti alkoholinių gėrimų bei tabako gaminių nepilnamečiams, rašoma aljanso pranešime spaudai.

Vilniuje: mažesnių ir pigesnių namų statybų bumas (29)

Naujo būsto pasiūlos pokyčiai stebimi ne tik daugiabučių pastatų, tačiau ir individualių bei sublokuotų namų rinkoje – didėjančios gyventojų pajamos ir augantis didesnio gyvenamojo ploto poreikis, pastaruoju metu plėtotojus paskatino nukreipti dalį investicijų ir į namų gyvenviečių plėtrą, rašoma nekilnojamojo turto bendrovės „Ober-Haus“ pranešime spaudai.

„Nordea“ Baltijos šalyse per tris ketvirčius uždirbo 72 mln. eurų

Baltijos šalių „Nordea“ paskelbė, kad 2016 m. trijų ketvirčių pusmečio veiklos pelnas po atidėjinių sudaro 72 mln. eurų. Devynių mėnesių bendrosios pajamos didėjo 10 proc. Prie šio augimo prisidėjo 8 proc. padidėjusios grynosios pajamos iš komisinių, augant kasdienės bankininkystės paslaugų ir investavimo produktų poreikiui. Grynosios pajamos iš palūkanų, palyginus su atitinkamu laikotarpiu pernai, didėjo 4 proc.