"Kalnapilio" gaminamas alus keliaus į Ameriką

 (5)
Panevėžio bendrovės "Kalnapilis" gaminamas alus "Ekstra" keliaus į Jungtines Valstijas.
Bendrovė antradienį eksportui atkrovė daugiau kaip 20 tūkst. butelių "Ekstra" alaus, BNS pranešė "Jungtinio alaus centro", platinančio "Kalnapilio" ir "Utenos alaus" produkciją, atstovė ryšiams su visuomene Rita Mikailienė.

Tiek "Ekstra" alaus į JAV iškeliaus kas mėnesį.

Sutartį su Čikagos prekybos bendrove "Stawski Distributing C.o" dėl alaus eksporto į JAV "Kalnapilis" pasirašė šį pavasarį. Pasak R. Mikailienės, "Ekstra" alus pasirinktas dėl to, kad jis atitinka eksportiniam alui keliamus reikalavimus.

JAV bendrovė iš pradžių domėjosi ir "Utenos alaus" produkcija.

Panevėžio alaus darykla eksportuojamam alui "Ekstra" turėjo pagaminti naujas etiketes.

Šiemet "Kalnapilio" alus užsienį pasiekė tik vieną kartą - juo buvo vaišinami svečiai per Lietuvos dienas šalies ambasadoje Londone.

"Kalnapilis" per penkis šių metų mėnesius pardavė 1,677 mln. dekalitrų alaus ir užėmė 22 proc. Lietuvos alaus rinkos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (25)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (154)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.