"Kalnapilio" alus veržiasi į pamarį

 (10)
Panevėžio alaus darykla "Kalnapilis" balandžio viduryje pamario regione pradėjo pardavinėti specialiai šiam kraštui skirtą 5,2 proc. stiprumo "Kuršių" alų.
Tai pirmas atvejis, kai viena didžiausių šalies alaus daryklų pradeda virti alų tam tikram regionui, rašo dienraštis "Lietuvos rytas".

Pasak Jungtinio alaus centro, platinančio "Kalnapilio" ir "Utenos alaus" produkciją, atstovės ryšiams su visuomene Ritos Mikailienės, "Kuršių" alus skirtas būtent pamario regionui, nors vėliau jis gali būti platinamas ir kituose šalies miestuose ir rajonuose.

Klaipėdos bendrovės "Švyturys" generalinis direktorius Tomas Kučinskas konkurentų žingsnį pavadino negarbingu poelgiu. "Kuršių" alų iki 1992 metų gamino "Švyturys", o dabartinė "Kalnapilio" etiketė labai panaši į buvusią.

T. Kučinsko nuomone, dar per anksti vertinti, ar "Kalnapilio" invazija gali pakenkti stiprioms Klaipėdos įmonės pozicijoms pamario regione.

Panevėžio alaus darykla neseniai pristatė keturių naujų rūšių šviesųjį alų: "Kalnapilis", "Kalnapilis Export", "Kalnapilis 7.30" ir "Kalnapilis 4.30". Netrukus įmonė ketina šalyje pradėti prekiauti ledo alumi "Kalnapilis Ice".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanados premjeras atšaukė kelionę į Briuselį

Paskutinę minutę žlugo ketvirtadienį numatytas Europos Sąjungos (ES) ir Kanados viršūnių susitikimas. Kanados vyriausybinė delegacija trečiadienio vakarą (vietos laiku) atšaukė savo kelionę į Briuselį, praneša agentūra dpa.

„Deutsche Bank“ pranešė apie netikėtą pelną (1)

Vokietijos bankas „Deutsche Bank“ pranešė apie trečiąjį ketvirtį išaugusį pelną, praneša BBC.

Lietuviai suvalgo vis daugiau paukštienos (12)

Viena stabiliausių šalies žemės ūkio šakų, net ir rinkos pokyčių veikiama, plečiasi ir didina apimtis. Pernai Lietuvoje paukštienos pagaminta dešimtadaliu daugiau nei 2014-aisiais, o jos suvartojimas išaugo 12 proc.

L. Galdikienė. Netikėti JAV prezidento rinkimų rezultatai sukeltų atgarsių ir Lietuvoje (2)

JAV prezidento rinkimų kampanija jau eina į pabaigą – lapkričio 8 d. JAV piliečiai nuspręs, kam toliau patikėti valdyti galingiausią pasaulio ekonomiką.

„Ikea“ atšaukia iš prekybos stulpelius (1)

„Ikea“ atšaukia iš prekybos stulpelius ELVARLI, nes jų netinkamai įtaisytos žiedinės veržlės trukdo arba neleidžia tinkamai pritvirtinti stulpelių prie lubų bei grindų. Manoma, kad šis daiktų laikymo derinys gali atsikabinti ir nukristi. Stulpeliai ELVARLI yra viena iš daiktų laikymo sistemos ELVARLI dalių. „Ikea“ ragina pirkėjus grąžinti stulpelius ELVARLI į parduotuvę ir atgauti pinigus.